Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphoneom nem kapcsol be, vki...

Iphoneom nem kapcsol be, vki segítene (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Olvastam neten, hogy Home és Power gombot nyomjam egyszerre és be kellene indulni. Be indul, kidobja a háttéképet mint amikor rendesen működik csakhogy pár másodpercen belül újra kikapcsol. Nincs lemerülve.HEEEELP!
2011. dec. 15. 14:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
akár hiszed , akár nem :D nekem ugyan ez volt kb 4 órája , nekem annyi volt , hogy hagytam h kikapcsoljon , ujraindult magától , ezt megcsinálta 4x és most megy normálisan , nemtom h mivolt ez , max annyit csinálhatsz , ha nem megy h restoreolod
2011. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
tényleg?:D én még nem értek annyira az iPhone-hoz mi az a restore?
2011. dec. 15. 14:33
 3/17 anonim ***** válasza:
Beállítások menüben gyári beállítások visszaállítása ,ilyenkor a gép újratelepíti saját magát,tehát az összes adatod veszni fog a telóról.
2011. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
értem. és neked újra bekapcsolt magától? nekem elősször az Apple logót dobta ki hol elment hol előjött aztán 30 percig kb fehér képernyő majd olvastam ezt a Home + Poewe gombot. Ment pármásodpercig kikapcsolt és azóta semmi. Újra itt az Apple logó már kb 15 perce...
2011. dec. 15. 14:37
 5/17 A kérdező kommentje:
zöld sávok az apple logókörül ajjaj ezmi??
2011. dec. 15. 14:48
 6/17 anonim ***** válasza:
Aksit egy kis időre vedd ki,és utána nézd meg mi az ábra!
2011. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Utolsó: Te valószínűleg még nem találkoztál iPhone-nal, ugyanis ennél nem annyi az akksi kivétel, hogy hátlap lepattint, akksi kivesz.


Kérdező: Gépre ráköt, iTunes-al restore.

2011. dec. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
figyelj haver apámnak is volt ilyen és ő sem értette hogy most mi van. Nem tudta bekapcsolni de mondta az informatikusunk hogy az iphone-t néha újra kell indítani meg azért néha néha frissíteni se árt. én ennyit tudtam segíteni, ha pedig semmi sem használ akkor vidd el szervízbe ot biztosan megcsinálják :DD
2011. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a hibám elvittem a t-mobilehoz de nekem durvább volt mert percenként ki-be kapcsolt.. vibrált a képernyője meg minden.. és azt mondták hogy ilyet még nem láttalak:D ez volt 1 hónapja.. felküldték pestre de semmi hír..
2011. dec. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
restorelom de egy icipicit betölt a telón az apple logó alatt aztán elkezdenek kijönni mindenféle színes sávok. mit kezdjek ezzel?
2011. dec. 18. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!