Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gsmline.hu vélemény?

Gsmline.hu vélemény?

Figyelt kérdés

Fontos lenne!

Tapasztalatok stb. Főképp olyanok írjanak akik ténylegesen rendeltek innen!

A drága kiszemeltem a Galaxy S2


2011. dec. 15. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Én rendeltem tőlük. Személyes átvétellel kértem. Nem volt probléma. Én bontottam ki először a telefont, meg mondták is, hogy nézzem meg biztos, hogy jó mert ha nem akkor hoznak másikat. De nem volt vele gond. Ellenőriztem, hogy megvan-e minden tartozéka, de az is rendben volt. Szóval fizettem és mentem.


Az oldalon feltüntetett árban csak a telefon van meg hozzá a töltő és 1 év bolti gari. Ha minden tartozékot akarsz akkor egy kicsivel többe kerül.

2011. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm! Egyébként mennyivel került többe? Illetve eredeti dobozban kaptad?:)
2011. dec. 15. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Na ez jó kérdés. Elég régen volt. De azt hiszem 5ezerrel volt több. A doboz meg teljesen eredeti volt. IMEI szám rajta meg még az egyéb dolgok amiket rá szoktak ragasztani egy dobozra. De vásárlás előtt hívd fel őket. Pontosabb tájékoztatást tudnak adni az árról.
2011. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Jövőhéten rendelem a készüléket majd rákérdezek :)
2011. dec. 15. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!