Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a gond a telefonnal?

Mi a gond a telefonnal?

Figyelt kérdés

Sony Ericssonon Xperia X10-es telefonom van.2 kérdés lenne!

1.Mitől merül le hamar az aksija?

2.amikor szeretnék wifizni akkor nem tudok,mert állandóan lefagy a telefon!próbáltam már szoftver frissítést is,de nem javult!

ha tudtok válaszolni,azt nagyon megköszönném.


2011. dec. 15. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

1.Mitől merül le hamar az aksija?


Mi számít nálad hamar merülésnek? Mert ha használod és 1 nap alatt lemerül akkor normális. Ha nem használod és kevesebb mint 1 nap alatt merül le akkor szerviz.


2. Ez viszont már mindenképp szerviz gyanús.

2011. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szoft frissítés?

inkább gyári beállítások visszaállítása hogy újratelepítése önmagát a telefon,de vigyázz mert az mindent ledarál a gépről.

Vagy szedd ki az aksit egy picit piheni majd tedd vissza.

az akumlátor lehet hogy kuka de az tényleg attól függ hogy mennyi idő alatt mennyi használat után merül le.

Próbálj kommentelni a telefonguru.hu-ra

üdv!

2011. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm eddigi válaszokat!

dél felé vettem le a töltőről a telefont kb.4órát töltöttem,és alig használtam.

Hát a wifivel kapcsolatban pedig előbb csináltam a gyári vissza állítást,de nem lett jobb,ugyanolyan mint volt!

2011. dec. 15. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!