Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma huzamosabb ideig Wifi-ztem...

Ma huzamosabb ideig Wifi-ztem a telefonommal, és kaptam egy SMS-t a T-től. (bővebben lent? )

Figyelt kérdés
Az SMS-ben az állt, hogy "Tájékoztatjuk, hogy előfizetésén a mobilinternet szolgáltatást Net Start adatdíjcsomaggal 13Ft/10kB forgalmi díjért autómatikusan biztosítottuk.. blablabla" Meg benne volt hogy hogyan tudom totálisan kikapcsolni a netet róla. Jogos a félelmem hogy szép kis összeg lesz majd a számlámon, vagy csak rég nem neteztem már, és most hogy felmentem elküldték ezt?
2011. dec. 15. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldték mikor felmentem netezni. Dominós vagyok megnéztem nem változott a pénz összeg a számlámon szóval szerintem fölösleges félni. De azért ellenőrizd le ,hogy biztosan a wifi van-e beállítva vagy az is egy megoldás ha lemondod a net részét az előfizudnak azt csá :D
2011. dec. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Automata sms volt, csak véletlen, hogy pont akkor kaptad. Én is megkaptam az elmúlt fél évben vagy 3×.
2011. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rá egy órára jött kb.


Köszi a válaszokat, már megijedtem :)

2011. dec. 15. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Még a mobil hőskorában ahogy megvetted a telefont, mehettél netezni. Csak akkor döbbentél meg, amikor jött a nagy számla. Kifogás meg rengeteg: a macska volt, a kisgyerekem volt stb. Ezért mostanáig kikapcsolt nettel árusították a telefont, és fel kellett hívni a szolgáltatót, hogy kapcsolják be. Így nem hivatkozhattál, hogy nem tudtam, mefg nem is akartam , hiszen te kérted. Most megint automatikusan netképesen vehetsz telót, de figyelmeztetnek, hogy vigyázz, mert fizetni fogsz, ha elkanászodol.
2011. dec. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!