Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zaklat egy ISMERETLEN szám!...

Zaklat egy ISMERETLEN szám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje állandóan hívogat,(nem tudom,pontosan milyen rendszerességgel, de feltehetőleg havonta) egy Ismeretlen szám, ami a hívásnaplómban nem jelenik meg. És mivel ismeretlen, le sem tudom tiltani. Az elején felvettem, de nem szólt bele senki. Gondoltam telefonbetyárok. De mikor felvettem, senki nem szólt bele, nem röhögtek,nem szuszogtak, TOTÁLIS csend volt.És ha én nem nyomom ki, valószínűleg ő soha nem szakítja meg a hívást... na jó, azt azért nem volt merszem kipróbálni, mert én is hallottam egy pár dolgot, szóval azóta fel sem veszem az ismeretlen hívásokat, nehogy nekem leszedje a pénzemet. Szóval...mit tudok tenni, hogy ne tudjon zaklatni, mert az, hogy nem veszem fel, az hosszútávon nem megoldás! :/ Előre is köszönöm! 13/L
2011. dec. 15. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha okostelefonod van, akkor le lehet tiltani az ismeretlen számot is egy programmal, aminek Blacklist a neve.
2011. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
küld el a jó kva édes anyukájába!
2011. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem okos telefonom van:( És az megint nem megoldás,ha beszólok neki, ráadásul nem szól bele a telefonba...:/ Én meg már egy ideje nem veszem fel a telefont (le is írtam, hogy csak az elején vettem fel) így nem is értem, hogy miért hívogat...
2011. dec. 15. 20:39
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyébként S 5230-as telefonom van.
2011. dec. 15. 20:40
 5/12 anonim ***** válasza:

akkor fogós kérdés!

végén még az lesz hogy le kell cserélned a SIM-ed

2011. dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"végén még az lesz hogy le kell cserélned a SIM-ed"


...vagy a mobiltelefonod :-)

2011. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vagy azt igen :))))
2011. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy rendes, a szakmára valamit is adó telefonbetyár nem havonta fog hívogatni, hanem kétóránként.
2011. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Rendszeressegel, havonta? Akkor mit foglalkozol vele?

A telefon azert csorog, hogy lehetoseg adjon neked, hogy felvedd vagy sem; nem pedig azert, hogy neked azt kotelezo legyen felvenni.

Regen (a te korodban) en is kapkodtam a telot, mintha muszaly lett volna.

Rajottem, hogy aki fontos az el tud erni (annak felveszem, vagy ha nem tudom epp, akkor visszahivom hamar), aki nem fontos az vagy hagy uzenetet, vagy hiv ujra. Ne stresszelj ezen annyit.

Hagyd kicsorogni es kesz. Ha zavar, akkor meg vedd fel es rakd le rogton.

Engem hetente zaklatnak mindenfele sz.arokkal (vegyek ezt, nyertem azt, piackutatas stb.) sot egyszer meg bortonbol is felhivtak! (pedig nincs bent senkim:)

2011. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát jó. Köszönöm minden válaszolónak!!
2011. dec. 16. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!