Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zaklat egy ISMERETLEN szám!...

Zaklat egy ISMERETLEN szám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje állandóan hívogat,(nem tudom,pontosan milyen rendszerességgel, de feltehetőleg havonta) egy Ismeretlen szám, ami a hívásnaplómban nem jelenik meg. És mivel ismeretlen, le sem tudom tiltani. Az elején felvettem, de nem szólt bele senki. Gondoltam telefonbetyárok. De mikor felvettem, senki nem szólt bele, nem röhögtek,nem szuszogtak, TOTÁLIS csend volt.És ha én nem nyomom ki, valószínűleg ő soha nem szakítja meg a hívást... na jó, azt azért nem volt merszem kipróbálni, mert én is hallottam egy pár dolgot, szóval azóta fel sem veszem az ismeretlen hívásokat, nehogy nekem leszedje a pénzemet. Szóval...mit tudok tenni, hogy ne tudjon zaklatni, mert az, hogy nem veszem fel, az hosszútávon nem megoldás! :/ Előre is köszönöm! 13/L
2011. dec. 15. 19:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is S5230-as telóm van és egy fél éve engem is állandóan hívogatott egy ismeretlen számon valaki és nekem se szóltak bele, úgyhogy én is may ha 2-szer felvettem.

Viszont engem naponta 5-6-szor is hívogatott...

Úgy tudod letiltani, hogy: (le van tiltva és így ha hív akkor nem csörög, csak kijelzi h hívott, de nekem aztán abbahagyta)

Menü->beállítások->alkalmazás beállítások->hívás->összes hívás->automatikus elutasítás->és ott van egy olyan h ismeretlen, arra menj rá

:)

2011. dec. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!!!! :))))
2011. dec. 16. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!