Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha új előfizetést akarok...

Ha új előfizetést akarok vásárolni (t-mobile) milyen iratok kellenek?

Figyelt kérdés
Megnézik a hitelképességet is ?
2011. dec. 15. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
azt nézik meg, hogy ne legyen tartozásod egyik szolgáltatónál sem, ezek mellett személyi és lakcímkártya kell, és 18 év.
2011. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ha már van előfizetésem több mint fél éve, nincs lejárt tartozásom, akkor vehetek újabb előfizetéssel mobilt részletre?
2011. dec. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Érdekes én mikor akartam venni egy előfizetéses telefont a t-mobilnál (SIKLÓS) (kb 1 éve) akkor kértek munkáltatóit közüzemi számlát stb... lehet mert roma vagyok és fajgyűlölő volt a F@szkalap a t-mobilnál. Persze nem vettem átmentem a Telenorhoz és ott vettem, de nem bántam meg.
2011. dec. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy fajgyűlölő volt, nem hiszem, hogy valaki ilyen szinten eltérhet a szokásos eljárástól. Valami más oka volt. Különben meg a legtöbben nem fajgyűlölők, hanem bizonyos viselkedés minta gyűlölők. Én is üzletben dolgozom, de ha valaki hangos, primitív, neveletlen és mindezek ellenére még nagy is az arca, felőlem lehet bármilyen hófehér, akkor sem szívesen viselem el és alig várom, hogy távozzon.
2011. dec. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor csak azt nézik ,hogy más szolgáltatónál van e tartozásom .? ha bankba van az nem érdekli őket ? :O
2011. dec. 16. 06:51
 6/7 anonim ***** válasza:
ha hitelkepesseg vizsgalnak,akkor kiugrik a bankos aktiv/passziv bar is,ughogy nem lesz telefonod.
2011. dec. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát csak egy személyi és egy lakcím kártya kellett :) és VAN telefonom :D
2011. dec. 17. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!