Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek mikor érdemes...

Szerintetek mikor érdemes mobilnet előfizetést vásárolni?

Figyelt kérdés

Még az idén, a karácsonyi akciókat kihasználva, vagy jövő év elején, az újabb (még nem ismert) akciókkal.

Milyen tapasztalataitok vannak?


2010. nov. 29. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem soha, köttess be vezetékest, hazáig meg kibírod. Ha máshol nagyon kell net, ugorj be egy hotspothoz.
2010. nov. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alapban nem éri meg, de másodlaogosnak nekem van vodás feltöltő kártyás ha utközben akarok valamit.

Az USB modem 5ezer akciósan, havonta van ingyen 50mb keret és ezért évente 3600ft kell rátenned amit persze felhasználhatsz.


Évi 3600Ft megér hogy legyen mobil net.

2010. nov. 30. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én melóhejen netezek mobillal emailek ,iwiw, fórumok, google.hu stb elérhetők sőt a youtube s videok is meg az online szótárt is használgatom rajta néha ja meg ezt az oldalt is nézem és most is mobilról irok :) nekem a havidijban 5000, van 200MB net, 200perc ingyen, 50 sms stb ,

a 200 mb meg elég szokott lenni nagyon sok oldal megnézésére mobilról

vagy ha nyaralni mentünk jó volt idehaza sok látni való kideritésére is meg a kisvasutak kompok heji közlekedési menetrendeket meg tudtam nézni és sok hejnek múzeum stb a nyitva tartását is

ha nem lenne már hiányozna is

2010. nov. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!