Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos okostelefon, ami...

Androidos okostelefon, ami tovább bírja egy feltöltéssel?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen androidos telefont vegyek, aminek bírja 3 napig is az akksija, ha nem babrálom sokat? Egyáltalán van ilyen?
2011. dec. 15. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

A legjobb, amit mondhatok, hogyha sikerül alkalmazni a nemrég elért áttörést az akkumulátoroknál, pár éven belül lesznek ilyen telefonok.

De nem tudok róla, hogy lenne olyan, ami kibírna három napot, max 2-t...

2011. dec. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jakcsi ***** válasza:

Én x10-em(a nagy) simán kibírja 4-5 napig is úgy, hogy csak telefonálok meg néha zenét hallgatok rajta meg néha egy kis net.

Gyárilag kb jó ha 1-1,5 napig bírja.

Csak annyit csináltam vele, hogy lerootoltam, tettem recoveryt stb aztán bootloadert nyitottam, custom kernelt tettem föl és egy új miui romot, a kernel beállításoknál setcpu-ban beállítottam, hogy sokáig bírja az aksi(128mhz-998mhz) és tudja a deepsleepet is tehát ha mondjuk 5 percig nem használod deepsleepbe teszi magát, átvált 3g-ről 2g-re(ha 3g-n volt) mert nekem mindig 2g-n van és így sokkal de nagyon sokkal tovább bírja az aksi.

Ja igen és leszedtem az advanced task killert és beállítottam, hogy mindent zárjon be ha sötét a képernyő és az auto kill levelt feltettem crazy-re.

Szerintem sok telefonnal meg lehet hasonlókat tenni, tehát valami olyat vegyél amit jól lehet hackelni és simán meglesz a 3-4, akár 5 nap is.

2011. dec. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!