Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon?

Melyik a jobb telefon?

Figyelt kérdés
samsung galaxy gio,nokia 500,sony ericson xperia mini pro,HTC wildfire S,ZTE blade
2011. dec. 16. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
xperia
2011. dec. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül az xperia a legerősebb. Ha megfelel a 3"-os kijelző, akkor a legjobb választás lehet. Ha nem, akkor a többi közül (amelyek lényegesen gyengébbek), talán a HTC-t választanám az anyagminősége miatt.
2011. dec. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
A Nokia 500 a legjobb és legminőségibb.
2011. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
a legjobb ugrott a symbian miatt, a legminőségibb a HTC miatt.
2011. dec. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Ez a 49%-os mindenhol ugyanezt írja...


Biztos fizeti a Nokia...

2011. dec. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Még mindig vannak elfogultak, én már akkor letettem a Nokia-rol amikor elkezdték, az s60-at "táccsosítani",

Most az android a vezető operációs rendszer(meg ugye az IOS)

Most elértük azt a szintet amikor kialakult az alsó közép, felső és legfelső kategória, mert eddig a márkák és a rendszerek miatt nem lehetett igazán árkategóriákra bontani, igaz én a windows mobile-t(a PDA-s vonalat) részesítem előnyben, én is android-ot használok mivel most abban van a legtöbb potenciál és ezt lehet a legjobban testre szabni!

2011. dec. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Xperia. Ha túl kicsi, akkor a Wildfire se sokkal nagyobb nála, tehát Blade. Bár elég vicces összehasonlítás, mivel kétszer annyiba kerül a Mini Pro, mint a Blade.
2011. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!