Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jobb az okostelefon...

Miért jobb az okostelefon mint a sima mobil?

Figyelt kérdés
Mert én nem okostelefon érintős mobilomra tudtam tenni egy csomó jó progit és játékot. Tudtam dokumentumot írni és tömörített fájlokat olvasni-írni és UC browser-el és a Telenor száz megabájtos csomagjával még a netezés is élmény volt. Samsung champ.
2011. dec. 13. 05:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, azért a java játékokat ne hasonlítsuk már össze a komolyan kidolgozott és jó 3D játékokkal (lásd: 9mm, NOVA). Másik előnye meg, hogy úgy alakítod ahogy akarod, mert gyakorlatilag MINDEN program ami van PCre valamilyen formában van okostelefonra is. Nekem még a GPS is számít, mert sokat vagyok úton és nem kellett külön készüléket vennem rá, csak rádobtam 1 iGO-t, Magyarország térképet aztán indulhat a buli.
2011. dec. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el használni okostelefont és rájössz. Persze az okostelefonoknak igazán azoknak a kezében van értelme, akik legalább valamennyire értenek hozzá, mármint az IT-hoz. Ha valaki örül, hogy be tudja kapcsolni a gépét, de az első elakadásnál/feladatnál/problémánál segítségre van szüksége, akkor számára nincs sok értelme az okostelefonnak, hacsak nem játékra, mert valóban sokkal komolyabb játékok vannak rájuk.
2011. dec. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Amíg nem volt okostelóm, én sem értettem. Aztán lett, és jött a pánik, hogy soha nem fogom tudni kezelni!:) Majd 2-3 nap múlva az érzés, hogy eddig hogy tudtam mást használni! :D Próbáld ki!
2011. dec. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó tökéletesen mondta :D
2011. dec. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mai okostelefonok már komplett laptopok csak zsebméretben ami a teljesítményét és tudását illeti. Ezek már számítógépek, amivel telefonálni is lehet mellékesen. Ezerszer jobb mint a régi vacak őskövület mobilok, azok jó hamar unhatók is voltak, igaz csak nagyon céleszközök. Egy mindenes jobb szerintem.
2011. dec. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!