Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy W vagy HTC Desire S?

Galaxy W vagy HTC Desire S?

Figyelt kérdés
Melyik telefon jobb, és miben?
2011. dec. 17. 02:09
 1/9 anonim ***** válasza:
A galaxy processzor sebessége 1.4Ghz a Htc csak 1Ghz ami azért nem mindegy ha játékokat is szeretnél rajta futtatni ;)
2011. dec. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, papíron a W erősebb, de valójában mégis gyorsabb a Desire S, mert a gyári szoftvere fényévekkel jobb.
2011. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Utolsó te miről beszélsz?

A HTC-k híresen szar benchmarkokat produkálnak, a Sense is csak eszi a RAM-ot.

2011. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Olvasgasd a Galaxy W prohardver fórumot, ha valamelyik telefonnak rossz a ramkezelése, akkor a W az.

De élőben is látszik. Elindítasz egy beágyazott videót, abban a pillanatban kinyírja a launchert, és ha kilépsz, 10 másodpercig nézheted az üres kijelzőt... Ilyet még a Blade sem csinál.

2011. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a HTC benchmarkjai valóban alacsonyak, de ez nem tükrözi a valós teljesítményüket. Hiába van a Galaxy S2-nek másfélszeres pontszáma, használat közben semmivel nem jobb, mint a Sensation.
2011. dec. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jolinar mondja jól. A HTC a Sense-el olyan sebességet produkál, amilyenről a Samsung mégcsak nem is álmodott eddig. És ez csak egy, ezenkívül minőségben is összehasonlíthatatlan a kettő. Aki semleges és ért hozzá, az tudja, hogy a Desire S jobb a Galaxy W-nél, aki Samsungos, az pedig egyértelműen félrevezeti a kérdezőt.
2011. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem kinézetre a samsung sokkal jobban tetszik, és azt szeretem, ha minél kevesebb gomb van a telefonon, elsősorban nem videókat fogok rajta nézni, de amikor filmezni fogok, akkor kivételesen kibírok 10 másodperc szünetet is, ha amúgy nem kell várni, akkor elégedett vagyok vele. Amikor teszteltem akkor nekem gyors volt, és elégedett vagyok a kamerájával is, szal elsősorban az érdekel, hogy ennyiért nagyjából megéri-e és akinek van annak mi a véleménye róla. De köszi a visszajelzéseket :)
2011. dec. 21. 01:13
 8/9 anonim ***** válasza:
A Galaxy W-t is megéri, de a Desire S-el nem lehet összehasonlítani. Csak árban egy kategória. A HTC mint minőségileg, mint szoftverileg (jobb a kezelőfelület, gördülékenyebb, ezáltal stabilabb, akadásmentesebb) agyonveri a Samsungot. A Samsung elég rosszul optimalizálja a rendszert. Szóval összességében a Galaxy W is egy jó választás ennyi pénzért, de a HTC Desire hozzá képest aranyat ér.
2011. dec. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsesz, Desire S
2011. dec. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!