Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok 30-40. 000 Ft...

M@x kérdése:

Ajánlanátok 30-40. 000 Ft értékben okostelefont?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Nem, most nincs kedvem... :-)
2011. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, negatív értékelést adtam! :-)
2011. dec. 17. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólnál egy Nokia 500-ashoz? Azt tudod már kedves Kérdező, hogy operációs rendszer milyen legyen? 30-40 árban választhatsz Androidot vagy Symbiant. Mindkettővel volt már dolgom, én szerettem mindkettőt.

Jelenleg Androidom van, ajánlanám nagyon a Sony Ericsson Xperia Minit, 40.000 a T-Mobile-nál. Apropó, hol vennéd? Ha fontos a fizikai (kihúzható) QWERTY billentyűzet, jó választás lehet az Xperia X10 mini pro is.

Más márkából ajánlanám a Samsung Galaxy Minit, ami nem is mini, neki van a legnagyobb kijelzője.

Jelenlegi telefonom egy LG Optimus One P500 készülék. Nagyon szeretem. Ezek voltak Androidék, de a Nokiámmal is nagyon meg voltam elégedve. Kezdetben 5230-asom volt, az már nem igazán okostelefon. Itt van viszont a már említett 500-as, szerintem nagyon megnyerő kis készülék, a Nokia legújabb op.rendszere van rajta, a Belle. Nem fogsz benne csalódni.

Én ennyi gyártót ismerek közelről. Mondják viszont, hogy a HTC Wildfire S is korrekt telefon, Androiddal, 42.000 ft T-nél.

Remélem, tudtam Neked segíteni, nézz körül, hogy melyik tetszik!

2011. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

"Bocsi, negatív értékelést adtam! :-)"


Nagyívben lesz@rom! :-)

2011. dec. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak köszönöm, sokat segítettél, a 3. válaszolónak meg nincs több mondanivalóm :-)
2011. dec. 17. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!