Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy acel mit...

Samsung galaxy acel mit csinálhatok hogy legalább 1 napot birjon facebookozással? Többi lent

Figyelt kérdés
gps kikapcsolva,2g használat van ,progik kinyomkodva task killerel valami más valami mást rárakni ami nem gyári ?
2011. dec. 17. 17:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha folyamatosan nyomkodod egy napig akkor az természetesen lemerül
2011. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Vedd le a fényerőt, kapcsold ki a wifit és ne legyen élő háttér. Mást nem nagyon tudsz tenni. A taskkiller felesleges, néha manuálisan kinyomhatod, ami nem kell, de nem sokat számít. A 2G és a GPS kikapcsolás is felesleges, a Bladem 3G-vel 3 napig bírja 50% fényerőn, GPS-szel (úgyis csak akkor használja, ha szükség van rá). Próbálkozz főzött rommal.
2011. dec. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de nem lehet ezzel semmit kezdeni a családba van egy galaxy mini is ha azt nyomkodom 1 óra alatt cső van neki másik ismerősömnek egész nap facezik és kibir egy napot a teloja akkor most ez mi ?? szerintem fos az android 4-5 óra normális hogy lemerül mert okos telefon ? akkor mire jó az okos telefon..... iphonet veszek inkább az nem ekkora fosláda köszöntem :D
2011. dec. 17. 17:12
 4/16 A kérdező kommentje:
és tudnál adni infot hogy fözöt room még nem nagyon csináltam ilyet mit kell keresnem vagy milyen néven van :)?
2011. dec. 17. 17:15
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem az android fos, hanem a Samsung gyári romjai.

Nem tudom, az Ace-hez hol találsz, nézz be a prohardver fórumba.

2011. dec. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
lenne egy olyan kérdésem a rom mire jó :)? mire használjuk ? bocsi csak ilyen téren télleg tudatlan vagyok :)
2011. dec. 17. 17:27
 7/16 anonim ***** válasza:
Az a szoftver, ami fut rajta.
2011. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
kikapcsolva toltottem 0%ig lemeritettem es mar 5perce 93%on van elotte meg 10percet gameltem :D
2011. dec. 17. 21:10
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne merítsd le teljesen, árt neki.
2011. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
de hat csak igy birja mar 10perce netezek es 1%ment le akkor most meddig merithetem ;-) most is errol irok ;-)
2011. dec. 17. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!