Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy acel mit...

Samsung galaxy acel mit csinálhatok hogy legalább 1 napot birjon facebookozással? Többi lent

Figyelt kérdés
gps kikapcsolva,2g használat van ,progik kinyomkodva task killerel valami más valami mást rárakni ami nem gyári ?
2011. dec. 17. 17:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
de azt azért alá irod hogy 1% ment le 5 perces játék alatt :))
2011. dec. 17. 21:53
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát.
2011. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
most nincs probléma :D ugye irtam hogy teljesen lemeritettem és kikapcsolva töltöttem és igy most jó 80%on van az akksija és kb 40 percet játszottam és 10 perc abbol facebook akk szerinted az jó :)?
2011. dec. 17. 22:08
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem jó.


Csak legközelebb ne hagyd teljesen lemerülni, nem véletlenül kéri a töltést már 20%-nál.

2011. dec. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
15.nél :)) de majd akkor megnézem hogy 15 %nál kikapcsolom és ugy töltöm lássuk milyen :D majd irom :D
2011. dec. 17. 22:20
 16/16 anonim ***** válasza:
nem árt neki ha lemerül mert hardveresen bevan biztosítva h egy bizonyos szint alá ugysem merül mert akkor felborulna az egyensúly a li ion aksiban ami azzal jár h felpüffed és tönkremegy az akksi szerintem akkor lehetne igazán tönkretenni ha teljesen lemerül és utána nagyon sokáig nincs feltöltve ezáltal mégjobban kisül a kritikus szint alá és onnantól jön amit mondtam
2011. dec. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!