Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Játék a telefonra internet...

KiaraMira kérdése:

Játék a telefonra internet nélkül?

Figyelt kérdés
Nokia500-as telefonom van. Csak WIFI-vel netezek rajta. Voltam bent T-mobile üzletben érdeklődni és azt mondták, hogy ha wifi-vel töltök le játékot a telóra akkor csak internet hozzáféréssel tudom játszani is vele. Tudnátok más módszert mondani, hogy net nélkül is lehessen játszani??
2011. dec. 17. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
átcsesztek. Gondolom h vegyél vmi net csomagot. Szedd le wifivel az áruházból a nokiaprogikról vagy akárhonnan és menni fog.
2011. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
wifivel szedtem le nokia áruház oldaláról. és net nélkül nem megy =/
2011. dec. 17. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
vannak netet igénylő játékok. Ahhoz persze kell. Nekem c7 van és csak wifivel töltök. Minden működik.
2011. dec. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és netet nem igénylő játékot hogy tudok rárakni??
2011. dec. 17. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyan úgy. Wifivel letöltöd, telepíted játszol. Ennyi. Ami netet igényel az azt jelenti, hogy játék alatt néha fellép netre, de ha van wifid akkor nem gond mert az is jó. De ha nem ment lehet rossz a telefonod beállítása. Az alkalmazás beállításnál A szoftvertelepítés legyen mind, az online tanusítvány ellenőrzés ki állapotban. Mondjuk ez telepítésnél kavar be. Am ha nem ok az áruház szedd le a nokiaprogramokról, vagy keress rá a neten pl syimbian^3 játékokra. Pl n8fanclub stb
2011. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!