Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N97 youtube gondok, nem...

Téékáá kérdése:

Nokia N97 youtube gondok, nem tudom lejátszani a videókat, esetleg valaki tud rá megoldást?

Figyelt kérdés
Frissitettem a telefont, lejött sok ujitás facebookra, szépen megy de youtubon nem akarnak indulni a videók, elkezdi teljesképernyőre kapcsolni, majd akar valahova csatlakozni, ahova nem tud és enyi!Am és még 1 kis gondom van, nincs alkalmazás az FM transzmiterre, elméletileg nem minden országban engedélyezett bla bla, esetleg vissza lehet hozni valahogy?
2011. dec. 17. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
eddig jó volt a transmitter? csak úgy nem tűnhet el szerintem. ha eddig se volt, akkor egy másik pc-jű szoftvert, mert az mondjuk előfordul, hogy olyan régiójú a telefon, ahol tényleg le van tiltva. a youtube-ot nem tudom, valamit be lehet állítani, egyszer nekem is csinált ilyet :)
2011. dec. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!