Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg?

Melyik telefont vegyem meg?

Figyelt kérdés
Xperia mini,HTC wildfire S, vagy ZTE skate? Tudnátok egy összehasonlítást írni a 3 telefonról, hogy melyiket, ajánlanátok, és hogy miért?
2011. dec. 17. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Xperia Mini nálam alapból kiesik az ARMv6os processzor (-> nincs Flash Player) és a kicsi kijelző miatt. Igaz, hogy 1 GHz + 512 RAM + Adreno205 jó trió, de nekem nem kéne.

HTC Wildfire S már jobb, kijelzője szép, maga a telefon hibátlanul van összerakva, a gondom itt is a processzorral van. Egyrészt 600MHz, ami azért ma már kevés, ARMv6 szintén de a böngészője alapból már kezeli a Flasht. 512 MB RAM bőven jó, a GPU hiánya nekem viszont fáj, ezmiatt is mínusz.

ZTE Skate szintén ARMv6-os processzorral rendelkezik, 800MHz fut a kicsike. 512 RAMja van, ami jó és a GPU az egy Adreno 200. A kijelzője szép nagy (4,3") a felbontása is illik a kijelzőhöz (480×800), összességében a képe szépnek mondható.

Összességében, ha neked nem baj a "kicsi" kijelző, akkor a legjobb választás az Xperia mini minden egyéb esetben ZTE Skate. Wildfire S-nek egyetlen előnye, hogy HTC, tehát jól össze van rakva és jó a szoftvertámogatása, mindezektől független, én nem venném meg, inkább a fent említett két telefon közül választanék. Sok sikert!

2011. dec. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, az lemaradt, hogy a Flash hiányát a Dolphin HD nevű böngészővel pótolni tudod, Marketről ingyenesen letölthető és kezeli a Flasht.
2011. dec. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az xperia miniben armv7-es processzor van és támogatja a flasht.
2011. dec. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok :) A wildfire-t kiejtettem, így a 2 közül úgy választanék hogy melyiket lehet jobban játékra és közösségi életre használni? ^^ a miniről olvastam hogy a qverty billentyűzet nincs rajta szóvel ez nagyon minuszból indul :S
2011. dec. 18. 09:33
 5/8 anonim ***** válasza:
a skate az egy szép telefon, tulajdonképpen jól használható az ekkora kijelző, de az akkuidejét nem tudom mennyire befolyásolja. egyetlen negatívuma van, a videófelvétel. egyébként szerintem a mini egy kicsit jobb, de ez kézfüggő. csak akkor lényeg, hogy mekkora a kijelző, ha vastag ujjaid vannak, egyébként ez a két szélső érték, szóval egy nagy kijelzőn se könnyebb gépelni, mert ott meg messze vannak, szóval kell hozzá 2 hüvelykujj is.
2011. dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a mini mindenben jobb,csak a képernyő kisebb és egyébként a skatenek sincs qwerty billentyűzete.
2011. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De nem úgy értem, hanem a miniben a telefonon belül sincs qverty vágod. szóval ha elfordítod nem lesz qwerty billentyűzeted hanem a mezei 9-es felhozatal
2011. dec. 19. 14:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Xperia minim van,a telefonon belül van qwerty billentyűzet,csak alapbeállítás a 9-es,át lehet állítani qwerty-re
2011. dec. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!