Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kerül 100ezer Ft fölötti...

Miért kerül 100ezer Ft fölötti összegbe egy iPhone, közben meg nem tud többet mint egy okostelefon, csak pusztán divatkellék lenne?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérdésedben benne volt a válasz. Azért, mert IPHONE.
2011. dec. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"nem tud többet mint egy okostelefon"

Az iPhone is okostelefon, és azért mert az Apple monopólium a piacon.

2011. dec. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan paraméterekkel rendelekező androidos okostelefon sem olcsóbb. Gondolom nem a 64 gigás iphone 4s-t szeretnéd hasonlitani egy huawei lowcost telóhoz..
2011. dec. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebből él az Apple cég és ebből élt S. Jobs úr. Minőségi terméket készít másfél kétszeres áron, majd marketing, reklám célból kiosztja a médiában szereplő embereknek, lásd x faktor, parlament, kopasz blogger gyerek és társaik, akik meg nem tudják mit vegyenek azok ezt látták ismert embereknél ezt fogják megvenni, már ha megengedhetik maguknak. (Én nem használok Apple terméket, és nem tudom hogy ez jó vagy rossz.) Amúgy a SIRI jópofa, újabb lépés hogy totál ellustuljon az agyunk és egy számítógép gondolkodjon az ember helyett :)
2011. dec. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és nem baj ha a gép gondolkodik helyettünk és kiszolgál, nekem legalábbis tetszik, szóval így értettem az előbb. Amúgy hajrá Apple, egy dolgot tuti jól csinálnak. Van kb 5-6 féle fő kütyüjük, és mégis teletudják fo$ni velük a világot.
2011. dec. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!