Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenleg (2011 december)...

Nalzsoro kérdése:

Jelenleg (2011 december) melyik a legjobb, Magyarországon elérhető okostelefon?

Figyelt kérdés

Szeretnék idén év végén okostelefont venni, és nem tudom eldönteni melyik a legjobb. Az ár most nem számít, csak az alább olvasható szempontok, és az, hogy itthon lehessen kapni a T-mobile-nál.


1-Egyik legfontosabb a készített fényképek és videók minősége.

2-Másik egy jól alkalmazható határidő napló, Windows OP rendszerem van otthon, és szeretném valahogy a telefonommal neten keresztül összekötni.

3-Üzemidő, kijelző, sebesség, kezelhetőség, elegancia.

4-Zenehallgatás, rádió, internetezés, wifi...


Az elvakult apple/android fanok kíméljenek, objektív véleményekre lennék kíváncsi.


Köszönöm!


2011. nov. 26. 21:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha objektív véleményekre vagy kíváncsi, akkor rossz helyen jársz.
2011. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Videó és fényképezés szempontjából a Nokia N8 még mindig a csúcs. Egy iPhone mániás ezt egyből tagadná, de ez egyszerűen egy megmásíthatatlan tény. Csak Symbian ugye, ami már egy erősen öregedő rendszer. Ennek ellenére, ha fotózás az elsődleges akkor még mindig egy nagyon jó kis telefon, ami még egész jól is néz ki.

2. és 4. pontra kábé az összes telefon megfelelő.

3. pontban felsoroltak egy része ízlés kérdése, számomra a HTC-k a legelegánsabbak, bár én erősen túlárazott telefonoknak tartom őket (de el kell ismernem a kiváló anyaghasználatot). Egy HTC Sensation ennek ellenére nem rossz választás.

Az üzemidő erősen függ attól, hogy mennyire terheled meg a telódat, folyamatos internethasználat mellett akár órák kérdése is lehet.

Amúgy az eredeti kérdésedre válaszolva a jelenlegi legjobb (hardveresen, de azért amúgy se kell félteni) a Motorola Razr R, bár pont ma néztem és T-mobilnál még nincs. Függetlenül olyan 180 ezer körül kóstál.

2011. nov. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ha ilyen sok pénzed van,akkor várd meg a galaxy nexus-t,borsos ára van,de brutál telefon lesz.
2011. nov. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Tisztában vagy vele, hogy a Galaxy Nexus a kijelzőt kivéve mindenben gyengébb, mint az S2?
2011. nov. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindent persze nem áldoznék fel a kameráért, így sztem a nokia kiesik. Igazából amik felkeltették az érdeklődésemet, az a Samsung Galaxy S II, az Iphone 4s, és a HTC Sensation. Jelenleg ezeket lehet kapni Magyarországon az ismertebb telefonok közül, és ezeket 2 év hűséggel, a nekem megfelelő előfizetéssel max 100e HUF-ért megkapom, ez az árplafon nálam, és még idén le akarom tudni a dolgot. Szívem szerint iphone-t vennék, de úgy érzem, lehet a galaxy s II jobban megfelelne, mivel nem vagyok mac felhasználó, jobban ki tudnám használni, és pár dologban még talán jobb is. HTC-vel kapcsolatban nem tudom mit gondoljak, akik informatikában jártasak, ezt ajánlják, vannak akik szidják, ez a 3 nálam nagyon közel van egymáshoz. Nem egyszerű mindenesetre, szerintem.:)

2011. nov. 27. 00:41
 6/20 anonim ***** válasza:
Szia! Az iPhone-t Mac nélkül is teljes körűen kilehet használni az iTunes révén. Ha fontos neked a kamera akkor itt egy rövid kamera teszt (iPhone 4S vs. Galaxy S II): http://www.youtube.com/watch?v=-TJxgaZD7Tk
2011. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
HTC Sensation, vagy Nokia Asha 700. Jelenlegi kettő legjobb telefon.
2011. nov. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Olyan hogy Nokia Asha 700 nem létezik. Olyan van, hogy Nokia 700 meg Nokia Asha 303. Bár egyikre sem mondanám, hogy a jelenlegi legjobb.

2011. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Igen, elnézést, mindig eltévesztem a számokat:D Nokia Asha 800-ra gondoltam:D
2011. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Juben válasza:
Most a Nokia N9 nagyon felkapott lett :)
2011. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!