Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy acet minek...

Samsung galaxy acet minek fikazzak?

Figyelt kérdés
mindenki itt mondja hogy sz@r a kepernyo hol sz@r sehol szerintem nagyon is szep kepe van a processzor 800mhz.es idaig semmi nem akadt rajta az aksia 1,5 napot bir ugy hogy facezek meg jatszok rajta kameraja gyonyoru kepek csinal vakus kepernyoje se kicsi na ha erre valaki beszol csak feltekeny csoro pocs es nincs 60ezre egy ilyen telora csoooo :D mielott beszoltok hogy iphone jobb meg stb tudom milyen volt nekem is 4s tehat psszt :D
2011. dec. 18. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez az, hogy 60 ezret kib.asztál egy olyan telefonra, ami a 25 ezresek szintjén van (Telenor One Touch). Ráadásul a One Touch még jobb is.
2011. dec. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az One Touch-nál jobb.
2011. dec. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Papíron, ott is csak a proci jobb, ami semmit nem számít, mert ugyanaz, csak az órajel más. A valóságban a One Touch jobb, a munkahelyemen van mindkettő.
2011. dec. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jakcsi ***** válasza:

Hát nekem volt a kezemben ace és egyáltalán nem tetszett.

A képe nem valami szép szerintem, a kamerája se nyűgözött le egyáltalán, a 800mhz-s proci nem túl sok, lehetne 1gigás is úgy már jobb lenne.Másfél napot bír az aksija?Én X10-emnek 3-at simán de volt, hogy keveset használtam és 4-et 5-öt is kibírt.

60 körül már kapsz egy xperia neo-t is, szerintem az sokkal jobb választás lett volna dehát mostmár mindegy.

Ja és jöhet az oltás a samsung fanboyoktól meg a hardver pistiktől.

2011. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen 1.5 napot.ugy bir ki hog jatszok rajta zenelek facezek netzek tehat az elegge jo +mindig meg a wifi mert sose kapcsolom ki mivel otthon wifizek csak mashol van netem
2011. dec. 18. 14:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Nah, mivel már a leírásból kiderült, hogy sz@rt sem értesz a mai technológiához, rövidre fogom, mert nincs értelme részletekbe bonyolódni. A kijelzője a leggyengébb a piacon. Ismerősöm Ace-je nem egyszer volt a kezemben, egy vicc. Már a kiadásakor is egy elavult gyenge kütyü volt, az ARMv6-os procival, ami a Flash-ről még nem is hallott. Gondolom te sem...

Visszatérve az ismerősömhöz, neki is tetszett az Ace kijelzője, egészen addig, amíg nem nyomogatta meg a Desire-t és egymás mellé nem tette a kettőt.

2011. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

"tudom milyen volt nekem is 4s tehat psszt"


Hova lett az Iphone 4S? Csak nem azt akarod mondani, hogy lecserélted egy Ace-re? Ne röhögtesd ki magad ennél is jobban...Amúgy 25 ezerért (max. 30ért) tényleg tökéletes telefon lenne az Ace.

2011. dec. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a 4s.em össze tört... és ideiglenesen vettem addig egy acet majd gondolok egyet és megcsináltatom a 4s.et am csak érdekelt hogy az ace mért van fikázva me egy telefon most nem igazán egy számitógép hogy ezt és azt az alkalmazást tudja
2011. dec. 18. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!