Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet visszahozni a...

Hogy lehet visszahozni a kontaktokat az iPhone-omra? Mert eltűntek a kontaktok az iPhone-omról és a gépen se találom

Figyelt kérdés
Csatlakoztattam az iPhone 3-mamat az iTunes-ra, hogy feltegyem a gépre a kontaktjaimat. Windows address book-ba tette elvileg, de a gépen még se volt rajta és a telefonomról is eltűntek. Hogy lehet visszahozni a telefonomra a kontaktjaimat?? (fontos lenne, mert kb. 400 volt). Azért akartam feltenni a gépre, hogy rárakjam az iPhone 4-emre (amit most vettem). A 4-et is csatlakoztattam az iTunes-ra, de még se akarta arra se rátenni a kontaktokat, amit elvileg a 3-ról feltett a gépre. (Az iPhone 4-em kártyafüggetlen, de nem gyárilag és nem az új iOS van rajta egyik telómon se)
2011. dec. 18. 16:34
 1/1 anonim válasza:
Hasonló problémával küszködöm. Ha találtál rá megoldást, megosztanád velem, kérlek?
2013. febr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!