Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Omnia i900-ra tehető android...

Omnia i900-ra tehető android és symbian? Illetve ha 6.5-ös op. Rendszer van rajt azt még vissza lehet csinálni 6.1-re?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet rá androidot vagy symbiant rakni. Ez egy Win Mobile ( a régi, WIN CE alapú ).
2011. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És wm 6.5-öt lehet még visszacserélni 6.1-re?
2011. dec. 19. 06:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Én már láttam Windows Phone oprendszerrel felszerelt HTC-t, amin az Android futott (!ÉLŐBEN!). Amúgy a Google a barátod :)

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam keresni, de "normális" választ nem találtam. :S

köszönöm! :)

2011. dec. 19. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit akarsz azzal a kalap szarral csinálni?Inkább vegyél egy androidos telót!

Egy elégedetlen Samsung Omnia tulajdonos

2011. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2 éve megvan a mobilom, de nagyon tetszik, ezért nem akarom lecserélni, csak gondoltam kicsit feldobom, megújítom. A telefon remek, tökéletesen megvagyok vele elégedve már mondottam volt 2 éve, szóval a nyomorultságodat mutató beszólásaidat használd máshol! ;)
2011. dec. 21. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!