Mit válasszak?

Figyelt kérdés
Választhatok 50 ezer ft-ig telefont, mit válasszak? Mit ajánlotok?
2011. dec. 18. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy Ace

HTC Wildfire S

Sony Ericsson Xperia Mini

2011. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nem mondom hogy ne válaszd, csak a Sony Ericsson Xperia Mini-nek viszonylag gyenge aksija van. egy telefonálás, sms küldés, meg fényképezés, és 2 nap alatt lemerül. ha kártyafüggetlen telefont veszel akkor talán plusz 1nap. azért írtam a függetlent, mert a szolgáltatók a saját telefonjaikon valamit mindig "elcsesznek". így vagy az operációs rendszere fog sz@rakodni, vagy az akkumulátora lesz gyengébb. ne tudom miért, de nekem ez volt a tapaszlatom.
2011. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hmm értem =/

és a galaxy gio, az mien szerintetek?

2011. dec. 18. 20:24
 4/6 A kérdező kommentje:
am a HTC wildfire-t is felírtam a listámra, az k*rvára tetszik ;) csak nem tuti h van =(
2011. dec. 18. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Gio gyenge az elözö 3-hoz képest!!


Sztem a Wildfire a legjobb ezek közül!

2011. dec. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na látom az előzők nem sokat konyítanak a dologhoz, szóval nagyjából:


Az, hogy 2 nap alatt lemerül, nem a Mini hibája, a két nap egy okostelefonnál nagyon jó teljesítmény. A Galaxy Ace remélem csak vicc akart lenni, egy elavult procival ellátott, túlárazott harmatgyenge kütyü. A Gio-t tényleg ne hasonlítsuk ide, mert nem nagy szám, még az Xperia X8 is többet ér. A HTC Wildfire S jó, minőségi, a gyári szoftver brilliáns, csupán a procival van gondja, mert ahogyan az Ace-nél, itt sincs teljes Flash támogatás. Viszont jobb nála, ez tény. Végül az Xperia Mini, na igen, a árkategóriájában verhetetlen, a legjobb ár/érték arányú kütyü ennyi pénzért. Itt már van ARMv7-es proci, video-dekódolás és Flash, tehát teljes körű lehet az internetezés. Ezenkívül már tudja a HD videofelvételt. Egy picivel jobb nála a Live, a kijelzőnek és a másodlagos kamerának köszönhetően. Szóval a sorrend így néz ki:

SE Live, SE Xperia (nem X10) Mini, kicsit lemaradva a Wildfire S. A többiről kár beszélni. Ha találnál ennyiért DEFY-t, azt érné meg igazán, de ahhoz szerintem kell még 7-8 ezer.

2011. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!