Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy telefon kb 50.000 FT értékben.

És már nem tudom eldönteni hogy mi legyen, mert valaki azt írja hogy jó valaki meg hogy rossz.

Szerintetek melyik telefon érné meg most a vételt ha lehet Androidos legyen.

Köszi a válaszokat!


2011. dec. 18. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Xperia Mini, vagy ha még találsz valahol, akkor esetleg Defy (kicsit gyengébb, de nagyobb).
2011. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vennék használtba egy Galaxy S-et :) expresszről vagy vateráról vagy hardverapróról :)
2011. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Galaxy S újonnan nem ér 50-től többet. Egyértelműen Xperia Mini a legjobb választás 50-ért.
2011. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Mini csak 40. A Galaxy S azért egy sokkal komolyabb telefon nála, szerintem 60-at simán megér újonnan (mondom ezt úgy, hogy nem szeretem a Samsungot, főleg nem a Galaxy S-t).
2011. dec. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Sztem vegyél Samsung Galaxy Ace-t lehet a proci kicsit lassabb kisebb,de sztem megéri xperia minit ne vegyél nem olyan jó.Vagy vegyél ZTE-t vagy HTC-t vagy Galaxy S-et
2011. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az Ace árkategóriájában nincs nála rosszabb készülék. Ha nem értesz hozzá, miért vezeted fére a kérdezőt?
2011. dec. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Miért is lenne az Ace olyan rossz készülék?Hát jobb mint az Xperia mini...
2011. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérlek, egy kis informatika óra után gyere már ide hülyeségeket beszélni. A Mini és az Ace még véletlenül sem egy kategória. Mond neked valamit az Ace ARMv6-os utasításkészlettel ellátott procija? Hozzáértőknek nagyon is sokat. A 164 ppi-t tudó kijelzője? A benne lévő ősrégi Andreno 200-as grafikus gyorsító? A QVGA videója és az 5MP létére fos képeket készítő kamera? Az árnyékban készített képek még mobilhoz képest is viccesek. Összegezve, mielőtt mégjobban kinevettetnéd magad (bár az utolsó kijelentésedet nehéz lesz felülmúlni), menj olvasgatni, aztán térj vissza ide. És csak közlöm veled, hogy az Xperia X10 Mini és Xperia Mini nem ugyanaz, de ezt minden bizonnyal tudod.
2011. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én tényleg nem értem mért lenne olyan rossz a Galaxy Ace a kamerája is normális igaz a processzora csak 800MHz.De 2.2-es androidja van igaz a képernyője közel sem hasonlít az amulett kijelzőhöz de élvezhető.Egy oldalra kell kirakni az appokat meg lefekvés előtt bezárod a használt alkalm.okat aztán vidáman pörög.Semmi baja nem volt 2 hónapig használtam nem az enyém volt,de ez nem is lényeges...nekem semmi bajom nem volt a telefonnal.És DE értek azért egy kicsit a telefonokhoz.
2011. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor:


1. Nem az AMOLED a lényeg. Az AMOLED nem jó, az LCD egy sokkal tisztább képet adó technológia. Itt a lényeg a képpontokban van (pixel per inch), vagyis a felbontása rettentően kevés egy ilyen méretű kijelzőhöz.


2. A kamerával az a baj, hogy más ilyen kategóriás kütyük 5 MP-es kamerái nem ilyen képeket produkálnak (kivétel a Nokia 500)


3. A MHz nem lényeg. Lehetne 2GHz, akkor is fos lenne, mint mondtam az ARMv6-os, elavult utasításkészlet miatt. Ez annyit tesz, hogy lassabb az ARMv7-nél, valamint nem tudja a flasht. Tehát video-dekódolás kilőve, a weboldalakon lévő beépülő tartalmak nagy részét nem tudja megjeleníteni (amit tud, azt is a Flash Player-nek köszönhetően), valamint a beágyazott videókat nem tudja megnyitni/lejátszani. Egyedül programmal képes videót elindítani, azt is csak a youtube-on.

2011. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!