Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha dominokártyás telefont...

Ha dominokártyás telefont veszek akkor azon fog működni az internet vagy az csak előfizetésesnél lehet? És mennyibe kerül havonta (az internet)?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet aktiválni NapNet csomagot a T-Mobile-nál ez naponta 190Ft-ot jelent, akkor aktiválod amikor akarod, szóval rá sem vagy szorulva hogy mondjuk naponta fizess! szerintem érdemes ezt használni.
2011. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen? És ezt T-mobilnál is lehet? Tehát mindennap kell aktiválnom (mármint hogy ha szeretnék vmit megnézni a neten)és akkor levonja a kártyámról?
2011. dec. 18. 21:06
 3/11 anonim ***** válasza:
De nézz körül a T Mobile honlapját és válasz Dominókártyás csomaghoz v neked tetsző csomagot!
2011. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen! Mondjuk ha 1 héten pl hétfőn akarsz netezni, akkor annyi a dolgod hogy belépsz a netre és internetezel. Ezután jön sms hogy az egyenlegedből levonásra került 190 Ft. aktiválni kell azonban ezt a szolgáltatást, a honlapon ez is fent van!
2011. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja és egész nap fel lehet használni, 23.59-ig, de 10MB-ra le van korlátozva ez, de szerintem ez is elég, aki nem keményen tolja, csak szeretne netezni, vagy valamit sürgősen meg kell nézni például. De ha gondolod választhatsz több ezer forintos szolgáltatást is, mondjuk abba 500MB adatforgalom van benne, az már annak való aki naponta tolja a netet, és olyan oldalakat néz, amelyek keményen tolják az adatforgalmat.
2011. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. dec. 18. 21:11
 7/11 anonim ***** válasza:

"De ha gondolod választhatsz több ezer forintos szolgáltatást is"


Lehet választani a havi 590ft-os Gonet s csomagot is, abban 30mb van, de a limit elérése után is csak korlátozzák a sebességet, nem kell egy vassal se többet fizetni utána.

2011. dec. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
havi 590? azt hogy??? tudsz küldeni valamiféle linket?
2011. dec. 19. 00:17
 9/11 A kérdező kommentje:
nem kell már megtaláltam a honlapon..bár ezt az adatforgalmas meg mb-os részt nem egészen értem :S mármint...h most ez mitől függ meg...ááá én ehhez tök hülye vagyok
2011. dec. 19. 00:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Amikor eléred a 30mb-os limitet, lecsökkentik a net sebességét, nincs túlforgalmazási díj.


"A benne foglalt adatmennyiség felhasználása után legfeljebb 32 kbit/s le- és feltöltési sebességgel mobilinternetezhet tovább a fordulónapjáig, túlforgalmazási díj nélkül."


[link]


Megrendelés sms-ben


1430-ra


+GONETS

2011. dec. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!