Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri használt iPhone 3g/3gs-...

Megéri használt iPhone 3g/3gs-t venni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az iPhone, de az újra nincs 150 000 Ft-om... Arra lennék kíváncsi, hogy megéri-e egy 1.5 vagy 2 éves telóért 40-45 ezer forintot kiadni? Mert igazából a 3g jobban is tetszik mint a 4. 16. szülinapom alkalmából szeretném magam majd meglepni vele, imádom az Apple-s cuccokat :D.

Ha a vásárlás mellett döntök, mire kell ügyelnem? ( a hátlap állapota annyira nem fontos, azt mindenképpen szeretnék újat rendelni)

Egyéb tipikus iPhone problémákat említenétek?

Talán buta kérdés, de érdemes személyesen is megnézni a telefont? Mert hát ha mondjuk 300 kilométert kell utaznom miatta, az még is csak sok... :D

Előre is köszönöm a válaszokat! (=


2011. dec. 18. 21:56
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Hát, nem tagadhatjuk, hogy azért tényleg nagy egy kicsit a hűhó az iPhone-ok körül... Viszont azt sem, hogy rendesen összerakták őket... Nekem legalábbis ez a véleményem. Talán tényleg sok olyan telefon van, ami középkategóriás és a tudása megegyezik a régebbi iPhonéval, de kérem, ma már a régebbi iPhone is középkategóriásnak számít nem? És szerintem az ára sincs annyira az egekben, mint az újnak. Megfizethető a hétköznapi ember számára is (használtan), és szerintem nem kell 3 hónap múlva kidobni. A mai telefonok nagy része viszont van hogy még 1 évig sem bírja! Oké, hogy nem a legjobb az iPhone ár/érték aránya még használtan sem, de azért nem is a legrosszabb, és szerintem nem kell a sárga földig lehordani, mert annyira nem sz@rok!
2011. dec. 18. 23:40
 12/23 anonim ***** válasza:

# 6


Én is azt mondom, ha neked egy uborkát mutatnék, az is újdonság lenne. Az iPhone 3GS kijelzője dráma, a kamerája szót sem érdemel, valami óriási nagy vicc! 50 ezerért olyan készüléket veszek, ami nem a dupláját, a 3x-osát tudja 3x gyorsabban, és még új is lesz!

2011. dec. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Ennyi sok érte.

Oké, hogy tetszik, de ennyit nem ér egy ilyen régi telefon.


Amúgy pedig az itt felsorolt tudásokat a LEGOLCSÓBB sz*r alsó kategóriás okos telefonok is tudják.


Amúgy kedves 22:47 gmail fiókot iPhone-ra?

Hmm, andoridban integrálva van minden Google szolgáltatás. (Igen, képzeld a youtube is!)

Wifizni szinte már az összes telefonnal lehet, gps is van bennük, skype minden platformra van jóformán.

MP3? Ugyan már, millió féle zene/videó lejátszó alkalmazás van... :)

Egyszer nézz meg egy nem Apple telefont is, akár egy olcsóbbat, ezeket ugyan úgy tudja.


Jah a kérdezőnek még annyit, hogy nem GPS-re kapcsoldóott az, inkább GPRS-re. (Bár így sem pontos a megfogalmazás...)

[link]

[link]



Ha annyira tetszik, vegyél, a te döntésed, de ennyiért már vannak korrekt újabb, jobb telefonok is akár.

2011. dec. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Kijelzője pocsék, kamerája pocsék, hátlapja pocsék, hardvere gyenge. Egy jó állapotút 60-ér kapsz használtan, annyiért meg már majdnem egy Nexus S-t kapsz újonnan, ami 100-szor jobb. Nem csak a hátlapon lévő logo-ig kellene eljutni...
2011. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Már minden gondolatomat leírták, azok, akkik azt mondták, hogy a felsorolt funkciókat megcsinálja egy androidos teló (gyorsabban, jobban stb.) Ha azért veszel Iphone-t mert az tetszik, akkor vegyél aranytányérokat, mert szépek. Azokon is csak enni fogsz.
2011. dec. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
26%
Hiába jobb az android tudásban ha abban a szutyok marketben csak szemét van, iphone-ra 50x több értelmes játék/alkalmazás van.. talán ezt is figyelembe kéne venni.
2011. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Jah, nagyon igényes fingós alkalmazások....


A market nyíltabb, több dolog bekerül. Vannak kevésbé jó alkalmazások is, ez igaz. Viszont van választék bőven a jobbnál-jobbak között is. (Akár ingyen.)

2011. dec. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmazáskezelés


mindegyikre van rengeteg jó és rossz alkalmazás..., továbbmegyek: a jelentős alkalmazások/játékok 80%-a megvan írva mindkét rendszerre.


A, Nem fizetsz értük


A/a

alkalmazáskezelés, ha nem hekkeled a telefonod:

1. Android

-400+ alkalmazás 2/3a ingyenes, amit le is lehet szedni marketből

-a maradékból a jelentősebbek fenvannak neten, amiket egy 10mp-es beállítás után könnyedén telepíthetsz

2. iOS

-500+ alkalmazás 1/3-át tudod telepíteni appstoreból, a szarabbakat

A/b alkalmazáskezelés, ha hekkeled a telefoonod

1. Androidot nem kell hekkelni

2. Végre használható lesz a telefon


B fizetsz

1. Android nem mész csődbe

2. iOS csődbemész

2011. dec. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
és szerintem az emberek döntő többsége A/a kategóriába tartozik
2011. dec. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem a olyan 35% tartozik A/a kategóriába. Persze csak világmértében. A/b-be mondjuk 35% tartozik ugyancsak világmértékben. B kategória:a maradék 30% (melyek kb. 60%-a amerikai) fizet az alkalmazásokért. Igaz, hogy ez nem válasz a kérdésre, de én már kifejtettem a véleményem a 15. válaszban :)
2011. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!