Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri használt iPhone 3g/3gs-...

Megéri használt iPhone 3g/3gs-t venni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az iPhone, de az újra nincs 150 000 Ft-om... Arra lennék kíváncsi, hogy megéri-e egy 1.5 vagy 2 éves telóért 40-45 ezer forintot kiadni? Mert igazából a 3g jobban is tetszik mint a 4. 16. szülinapom alkalmából szeretném magam majd meglepni vele, imádom az Apple-s cuccokat :D.

Ha a vásárlás mellett döntök, mire kell ügyelnem? ( a hátlap állapota annyira nem fontos, azt mindenképpen szeretnék újat rendelni)

Egyéb tipikus iPhone problémákat említenétek?

Talán buta kérdés, de érdemes személyesen is megnézni a telefont? Mert hát ha mondjuk 300 kilométert kell utaznom miatta, az még is csak sok... :D

Előre is köszönöm a válaszokat! (=


2011. dec. 18. 21:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Hát, vannak akciók azért, amikor érdemes vásárolni. Pl. most nem rég egy halom app 22-23 Ft volt. :)

Vettem is vagy 6-7et, ami egyébként több ezer ft lett volna... :)

2011. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 KOKSZOS válasza:
Lehet régi a kérdés! De srácok lehet hogy hardweresen jók az "okos" telefonok! De nem véletlenül egy kuka az android jele :) csak az IOS :DD
2013. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 az-apa ***** válasza:

Gyorsan tisztázom az elején, nekem közel 4 éve van 3GS telefonom, szerintem anno nagyon jó vétel volt (60eft-ért 2 év hűséggel). Nem vagyok apple megszállott, sőt nem értek egyet a céges politikájukkal se (pl. felháborít, hogy a Flash platformot az Adobe-ra történt sértődés miatt nem támogatják telefonjaikon). Ugyanakkor előttem sokan írták, hogy a most 30eft-ért használtan futó 3GS áráért már jobb okostelefont lehet kapni. Volt szerencsém két 30-40eFt-os okostelefonhoz az Androidos mezőnyből is: Motorola Defy+ és Samsung Galaxy Ace, bár a kettő közül a gyengébb hardverű Galaxy szerintem felhasználóbarátabb, és én jobban is szeretem, de meg se közelíti azt a felhasználói élményt amit a 3GS nyújt. Az biztos, hogy az apple jelenlegi kínálata el van szállva árban, és ha a csúcskategóriás mobilok közül kéne választani akkor inkább az androidos mezőny felé kacsingatnék. Bár itt azért érdemes tisztázni, hogy az iPhone-nal hosszú távban gondolkodik az ember (leszámítva az "apuci alám tolta kivagyok-mivagyok divatmajmokat"). A 3GS-t még mindig támogatják az op.rendszer frissítésekkel, miközben a Galaxy Ace-t a Samsung szépen elfelejtette (pedig kb. 2 éve van a piacon). A 3GS telefonok nagyon jól össze is vannak rakva (rengetegszer ejtettem már igen csúnyán el), és az aksi is a mai napig jobban muzsikál mint az említett két Androidos telefoné.

Remélem segítettem a döntésbe..

..azért arra figyelj oda, hogy a használt telefon vásárlás mindig nagy a rizikó (pl. az enyém már fürdött kádban is, ami miatt pl. a némító gomb össze vissza zavarja az op.rendszert ha le van némítva, és ezt egy átlag vevő biztos nem venné észre), de ne izgulj, én soha nem fogom eladni;)

2013. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!