Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a T-Mobile...

Mi a véleményetek a T-Mobile Webshopjáról?

Figyelt kérdés

Tehát úgy gondoltam, hogy neten szeretném megkötni az előfizetést és a mobilt is megrendelni, de nem tudom, hogy van-e benne kiskapu, plusz pénz, valami átvágás, ilyesmi...

Szóval ezért szeretném azoknak a válaszát kérni, akik online intézték ezeket a dolgokat. Van benne valami plusz pénz, mint ha egyszerűen bemennék egy T-Mobile-os üzletbe és ott kötném meg a szerződést?

Szóval a történet az, hogy szeretnék venni egy Sony Ericsson Xperia Mini Pro-t, Média Mánia XS előfizetéssel. A csomag ugye 2990 Ft/hó, ezt elvileg teljes mértékben felhasználhatom, pluszban még kapok 150 mb netet, 10 sms-t, és 5 órányi Mobiltv-t (utóbbit biztos hogy nem fogom használni). Azért döntöttem végülis az wepshopnál, mert 10%-kal kedvezményesebb a mobiltelefon. Állítólag a szállítás is ingyenes, szóval csak a mobil árát, meg a t-mobilhoz való belépést kell kifizetnem, plusz ugye jön hozzá a havi 3000, meg még valami kedvezményt is kapok, amit 30 napig felhasználhatok.

Mindent jól írtam? Kérlek javítsatok ki, ha valamit rosszul tudok, mert nagyon fontos lenne, hogy ismerjek tapasztalatot is, mert így vaktában nem szívesen megyek bele a dologba.

És még annyit kérdeznék, hogy amikor megkapom a készüléket, akkor kapok a szerződésről papírt? Mert az is kéne....

Előre is köszönöm mindenkinek a válaszát!


2011. dec. 19. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Le van írva minden a kikúrt T-Mobile weboldalán, miért nem olvasod el?
2011. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Elolvastam, ettől függetlenül VÉLEMÉNYre vagyok kiváncsi-
2011. dec. 19. 21:15
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Milyen véleményre? Hogy kedves volt-e a futár vagy mi?
2011. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Többször is használtam a webshopot, soha sem volt vele gondom, a telefon és a tartozékai hiánytalanul és hibátlan állapotban megérkeztek. Papírokat is megkaptam mellé rendesen. Ha rendesen elolvasod amit írnak a neten akkor nem fog meglepetés érni. Nem kell semmi pluszt fizetni, nincs átvágás.
2011. dec. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, ilyesmit vártam (: Az a baj, hogy én kevés vagyok a magam 14 évével az ilyesmihez, az apám meg lusta elolvasni, a végén pedig engem fognak hibáztatni azért, ha valami gond adódik...
2011. dec. 19. 21:19
 6/16 A kérdező kommentje:
De azért én is átrágom, már másodjára, hátha van benne valami fontos.
2011. dec. 19. 21:20
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha lusta vagy olvasni vagy félsz hogy elrontod, akkor hívd fel a 1430-at, ugyanis ott is leadhatod a webshopos rendelést. Személyesen egy ügyintézővel beszélsz, ő rögzíti az adatokat, ha valami nem világos nyugodtan kérdezheted.

A telefonos webshop rendelés és a honlapon való rendelés között semmi különbség nincs.

2011. dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, lehet hogy telefonon lesz akkor intézve. Az mégiscsak jobb nekem.
2011. dec. 19. 21:26
 9/16 anonim válasza:

Szia! Én is most rendeltem. Annyiban vagyok kicsit csalódott, hogy ezt írják:

"Határidő

1 munkanap a rendelés telefonos jóváhagyása után.


Munkatársunk a rendelés napján vagy a következő munkanapon megkísérel kapcsolatba lépni Önnel. A legtöbb Domino kártyás csomagra illetve előfizetést nem tartalmazó rendelésekre nincs jóváhagyás, ezek kiszállítását azonnal megkezdjük. A kiszállítást az adott napon belül kérheti délelőtt (8-12 óra), napközben (12-17 óra) vagy este (17-20 óra)."


Hát, amikor én feladtam a rendelést, akkor azt írták, hogy dec. 22. Ezután semmilyen munkatárs nem keresett meg, és ma nézem, és már 23-a van írva. De erről sem tájékoztattak. 15-én adtam fel a rendelést... (Persze felhívtam őket, de semmit sem tudnak, azt mondják, hogy várjam a hívásukat. Azóta várom.)

2011. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló te ismered a naptárat?Ma még csak 20 van,nem 23.
2011. dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!