Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a T-Mobile...

Mi a véleményetek a T-Mobile Webshopjáról?

Figyelt kérdés

Tehát úgy gondoltam, hogy neten szeretném megkötni az előfizetést és a mobilt is megrendelni, de nem tudom, hogy van-e benne kiskapu, plusz pénz, valami átvágás, ilyesmi...

Szóval ezért szeretném azoknak a válaszát kérni, akik online intézték ezeket a dolgokat. Van benne valami plusz pénz, mint ha egyszerűen bemennék egy T-Mobile-os üzletbe és ott kötném meg a szerződést?

Szóval a történet az, hogy szeretnék venni egy Sony Ericsson Xperia Mini Pro-t, Média Mánia XS előfizetéssel. A csomag ugye 2990 Ft/hó, ezt elvileg teljes mértékben felhasználhatom, pluszban még kapok 150 mb netet, 10 sms-t, és 5 órányi Mobiltv-t (utóbbit biztos hogy nem fogom használni). Azért döntöttem végülis az wepshopnál, mert 10%-kal kedvezményesebb a mobiltelefon. Állítólag a szállítás is ingyenes, szóval csak a mobil árát, meg a t-mobilhoz való belépést kell kifizetnem, plusz ugye jön hozzá a havi 3000, meg még valami kedvezményt is kapok, amit 30 napig felhasználhatok.

Mindent jól írtam? Kérlek javítsatok ki, ha valamit rosszul tudok, mert nagyon fontos lenne, hogy ismerjek tapasztalatot is, mert így vaktában nem szívesen megyek bele a dologba.

És még annyit kérdeznék, hogy amikor megkapom a készüléket, akkor kapok a szerződésről papírt? Mert az is kéne....

Előre is köszönöm mindenkinek a válaszát!


2011. dec. 19. 21:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
LOL :D
2011. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

ma 16:13:


Nem tudom, hogy neked szövegértelmezési gondjaid vannak-e vagy csak a szádba kell mindent rágni. Egy szóval sem mondtam, hogy már ki kellett volna hozniuk, de mégis mit gondolsz, ha házhoz szállítják, akkor tudod nem árt ha otthon van az ember. Csütörtököt írtak amikor megrendeltem, ha nem gondolok egyet és nem nézem meg csak úgy az oldalukon, hogy van-e valami, akkor nem látom, hogy addigra már péntek van a rendelésemnél. Tudod, nincs annyi szabadidőm, hogy megtehessem, hogy minden nap várok hátha hozzák. Így honnan tudjam, hogy mikor legyek otthon ha még csak értesíteni se tudnak. Honnan tudjam, hogy már nem csütörtökre van kiírva. Ráadásul senki sem tud semmit. Se az ügyfélszolgálat se senki. A másik, hogy ha én múlthét csütörtök adtam fel a rendelést és 1 munkanapot írnak, akkor azért nekem a most péntek nem egy munkanap...De örülök, hogy neked annyi szabadidőd van, hogy tökmindegy lenne hogyan variálják össze-vissza a rendelésed úgy, hogy nem is tudsz róla.

(Azóta se kerestek...és a telefon ajándékba lenne.)

2011. dec. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Uhh, hát én remélem, hogy nem fogok így járni, mint te, de sok sikert, hűtha megérkezik nemsokára! (:

(De akkor nekem is gyorsan fel kell adnom, mert karácsonyra kapom, és már nincs olyan sok időm :/)

2011. dec. 20. 22:36
 14/16 anonim válasza:

Én is remélem! :) És használd egészséggel az új telefonod.

Boldog Karácsonyt! :)

2011. dec. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Annyit azért még elmondok, hogy már 29-ét írnak...
2011. dec. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Neked is boldog karácsont! (:

Utolsó válaszolónak: 21. van xD

2011. dec. 21. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!