Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s2 a kijelzőt nem...

Galaxy s2 a kijelzőt nem valami szuper üveg védi a karcoktól?

Figyelt kérdés

Nekem pedig sikert egy karcot szereznem rá,pedig vigyázok rá mint a szemem fényére(tokba tartom)!


Most ilyenkor mi van?

Garanciába nem kéne kicserélniük?


2011. dec. 19. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy kéne. Te karcoltad meg, nem gyári hiba.
2011. dec. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gorilla Glass. Ezt is meglehet karcolni. És nem kell kicserélniük, mert erre nem terjed ki a garancia.
2011. dec. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De az elejen meg a weboldalon ugy kinaltak karcmentes gloria glass uvegel,most meg amiota uj a weboldaluk nem is talalom a gloria glass megnevezest!

Akkor most megsem karc mentes?

Akkor ez az uveg semmit sem er mert hat valoszinu nem a 100-as szogek mellet tarolom,megkellett volna vedenie,leseejtettem!


Koszi a valaszokat

2011. dec. 20. 05:32
 4/9 anonim ***** válasza:
A Gorilla Glass nem egyenlő a karcolhatatlansággal. Az is karcolható, csak valamivel ellenállóbb a sima üvegnél.
2011. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem sokkal karcállóbb a többi üvegnél. Nekem 1 hónap alatt sikerült 2 karcolást szereznem rá, és nem tudom, hogyan tettem, mert én is vigyáztam rá nagyon. Most inkább vettem 1 karcállónak hirdetett fóliát rá. Tudom, nem lesz valami nagyon karcálló, de legalább nem a kijelző karcolódik. :D
2011. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az a baj hogy utálom a fóliákat a kijelzőnkön, egyszerűen irritál
2011. dec. 22. 12:51
 7/9 anonim válasza:
Vidd el egy kés élezőhöz ő tökéletesen ki tudja polírozni a karcokat!
2011. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

mi van?

ezt A Kés élezős dolgot komolyan gondoltad?



Inkább megpróbálom sarok csiszolóval :D

2011. dec. 30. 10:39
 9/9 anonim válasza:
Komolyan gondoltam. A karcokat ki tudja polírozni.
2012. jan. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!