Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy csináljam meg rá az...

Hogy csináljam meg rá az ingyenes facebookot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Samsung Galaxy Mini telefont kaptam,de nem az előfizetéses kártya van benne,amivel vettük,hanem egy sima 30-as.Van a telefonon Wifi,de itt nincs,nem tudok internetezni.Hiába írom be,hogy 0.facebook.com nem engedi.Ezt hogy lehet megcsinálni?Régen SMS-ben kaptam meg a linket,de már nem emlékszek hogy kell megcsinálni.
2011. dec. 20. 00:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Internetbeállítások jók a telefonon?
2011. dec. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Netstart van?
2011. dec. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Netstart-al a gatyája is rámehet az ingyenes facebook-ra.


Inkább a Gonet s csomag havi 590-ért legyen.

2011. dec. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért menne rá? Legalább 10 telefonnal próbáltam, netstarttal, egyik se vont egy fillért se. GoNettel meg felesleges az ingyenes, akkor mehet az app.
2011. dec. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyszer téved rá az ingyenes facebook oldalról egy másik már nem ingyenes oldalra.


És az android is olyan rendszer amelyik nem azt lesi mikor lehet ennek-annak csatlakoznia a netre.


Droidwall megoldás lehetne, de az ingyenes facebook használata közben azért nem árt figyelni, mert a böngészőt engedni kell a droidwall-ban is...

2011. dec. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Miért menne rá? Legalább 10 telefonnal próbáltam, netstarttal, egyik se vont egy fillért se. "


És ezt csak így? Ehhez azért nem árt egy androidos telón minimum egy tűzfalat rakni, persze rootolás a minimum hozzá és gyakorlatilag a böngészőn kívül minden más alkalmazást, háttérszolgáltatást letiltani.


De még így is kissé rizikós, mint előttem írták.

2011. dec. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 0.facebookról kb lehetetlen véletlenül letévedni, előtte figyelmeztet (tudom, mert néztem már rajta képeket és linkeket). A DroidWall meg alap, már sokszor írtam.
2011. dec. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak éppen miért kell egy okostelefon, ha valaki mindent letilt rajta. Miközben havi 590ft-ért (egy doboz cigi ára kb.) gyak. annyit netezhet amennyit nem szégyell...
2011. dec. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Like díjcsomagban meg ingyen kapod az 50 megát. Ahhoz képest pénzkidobás a GoNet.
2011. dec. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha egyáltalán like díjcsomagja van...


De azt írta, hogy most nem az előfizus kártyát használja, hanem egy un. sima 30-ast. (talán domino-s lehet). Ha továbbra is azt akarja használni akkor a gonet s díjcsomag a legjobb...

2011. dec. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!