Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért nem tudom letölteni a...

Mért nem tudom letölteni a Facebookot a telefonomra?

Figyelt kérdés
Amikor letölteném vagy re akarok menni arra a linkre amit elküldött, mindig azt írja ki hogy "kommunikációs hiba!"..a nettel biztos nincs baj mert hibátlanul működik.
2011. dec. 19. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkor biztos valami mással van baj.


TELEFON TÍPUSA? OP RENDSZERE? SZOLGÁLTATÓ? ELŐFIZETÉSES VAGY FELTÖLTŐS? MIT PRÓBÁLTÁL EDDIG? Szerinted ezekre az információkra nem lenne szükség ahhoz hogy válaszolni lehessen a kérdésedre? He?

2011. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Először is, amit te csinálnál az nem letöltés. Ez kérlek szépen az sms-ben érkezett link megnyitása. Tehát megszeretnéd nyitni a 0.facebook.com honlapot. Igaz? Ehhez neked kellenek:

- megfelelő internetbeállítások (ezek csak akkor hiányozhatnak, ha független a telefonod)

- valamilyen internet díjcsomag (bezony, aktiválni kell, hogy felmehess a netre)

Ha csak az ingyenes facebook-t akarod használni akkor a netstart-ot aktiváld. +NETSTART üzenet a 1430-ra.(Ez nem ajánlott ha okos telefonod van, mert akkor ha frissíti az e-maileket vagy az időjárást akkor bizony hamar leszívja az egyenleged.)

Mindenképpen ajánlott inkább egy olcsóbb, de meghatározott adatforgalmú díjcsomag, pl valamely GONET ami igen, havidíjas.


Ha csak a sima facebookot akarod megnyitni és nem t-mobileos vagy, akkor sem fog felengedni semelyik szolgáltató a netre, ha nincs rá előfizetésed.

2011. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, kicsit félreértelmeztem a kérdésedet.
2011. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Esetleg nem hibás a link? a böngésződbe begépelve behozza az oldalt?
2011. dec. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
telefon típusa: LG GT500 Szolgáltató: T-Mobile feltöltőkártyás(jelenleg nincs rajta pénz) eddig nem próbáltam semmit, csak megnyitni a linket.
2011. dec. 19. 17:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát cica ha nincs rajta pénz akkor nehéz lesz:D Nem ingyen adja az adatforgalmat a T-Mobile, annyira azért nincs karácsony:D
2011. dec. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi, a hiba a netstart üzenet elküldésében volt:D
2011. dec. 19. 18:13
 8/10 anonim ***** válasza:
...:D
2011. dec. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

akkor ezt hogy???

"a nettel biztos nincs baj mert hibátlanul működik."

2011. dec. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
wifi-vel eeddig ment hibátlanul..jó bocs, ezt télle félre értelmeztem...nem értek annyira hozzá :|
2011. dec. 20. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!