Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia mini otg kábel? Több...

Xperia mini otg kábel? Több kérdés.

Figyelt kérdés

Van egy Sony ericsson xperia mini típusú telefonom.

Van benne USB-OTG támogatás,és a kérdésem az lenne hogy bármilyen adapter jó hozzá,vagy csak a live dock?

És ha igen akkor lehet-e rá kötni usb hub-ot hogy egyszerre több dolgot kössek rá: egér,billentyűzet,töltő...


Tv-re pedig a 3rca kábellel nem ment át a kép,sem a hang.Van valamilyen megoldás erre?pl. egy hdmi átalakító,bár a tv-n nincs ilyen bemenet :S


2011. dec. 20. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy OTG támogatása lenne, vagyis az Arc S-nek sincs még, csak egy fizetős progival. A tv-kimenetet meg szerintem csak HDMI tudná jól megoldani.
2011. dec. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


mi annak a programnak a neve?

2011. dec. 21. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Kommentek szerint Arc, Arc S-n és Neo-n működik, egy próbát megérhet, nem vészes az a 400ft.

2011. dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja most olvastam újra. Dokkoló segítségével, szóval Sony Livedock kell hozzá.
2011. dec. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
rootolnod is kell majd hozzá a telót am a miniben akkor most van hdmi? mert én most készülök venni de ezt eddig nem tudtam
2011. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Le van rootolva,hdmi pedig nincs rajta,de csak egy átalakító kell aztán kész.

Viszont mivel egyik televíziónkon sincs ilyen bemenet,ezért engem nem érint ez a téma..


Az otg kábelnál viszont ilyet találtam:

[link]


itt azt írják hogy xperia mini pro-val biztosan működik,mert próbálták...de elfogyott a készlet..hurrá!

2011. dec. 30. 08:10
 7/8 anonim ***** válasza:
szal akk van benne videókimenet? mit kell vennem hozzá egy olyan samsungos cucc az jó hozzá amit linkeltél?
2011. dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér az OTG. 1000 ft postával.
2011. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!