Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon kijelzőjén "nincs...

Telefon kijelzőjén "nincs hálózat" és "csak segélykérés" felirat jelenik meg. Mennyibe kerülne a javíttatása?

Figyelt kérdés
Néha van csak térerő rajta, még kint is. (Sonyericcson) Olvastam, hogy hardveres problémája lehet. Mennyibe kerülne a javíttatása? Érdemes megcsináltatni? Persze ez függ, hogy mennyiért csinálják meg..?
2011. dec. 20. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
8500.- Ft, de csak így látatlanban
2011. dec. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha újabb telefon előfordulhat, hogy egy sim csere megoldja. Ha régi a sim kártyád, próbáld ki egy újjal. Nálam is ez volt, és ez megoldotta. Valamiért a régi kicsit lötyögött a foglalatban. Adtak inhyen egy újat a tmobilnál, mert ők is mondták valszínű ez lehet ok. És valóban.
2011. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem új telefon, W 810i. Szűz sim lett beletéve. Kiválasztom a hálózatot már, ha engedi, akkor jó, de pici idő után újra kiírja, hogy csak segélyhívás. Tehát olyan 10 ezer körül megcsinálják.. Hát, majd meglátom mi lesz vele.
2011. dec. 20. 12:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahol vagy ott jó a lefedettség? Másik telefonnak rendesen van térereje??
2011. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, jó a lefedettség. Beletettem az én kártyámat is, de azzal is rossz sajnos. Telenorral még nem volt problémánk. Igaz másik szolgáltató kártyájával még nem próbáltam, de azt gondolom az mindegy egy független telefonnál, hogy melyik szolgáltató kártyáját teszem bele.
2011. dec. 20. 13:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem az x8-assal lett ilyen gondom. bekapcsolás után nem volt hajlandó felmenni a hálózatra, viszont a segélyhívás kiment. Eredményeket jövő héten várok mert szervizbe van a készülék.

2012. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi köszi! Várom , hogy mi lett a telefonoddal! :-)
2012. jún. 16. 08:31
 8/8 anonim válasza:
ugyanebben a helyzetben vagyok Xperia Zr megoldódott nektek ha igen hogyan ? (elég szarok ezek a sony úgylátszik)
2014. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!