Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Appstore hiba? (Kérdésed túl...

Appstore hiba? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Ha én appstoreba veszek egy játékot 0,79 € ért akkor miért 600 ftot vonnak le a bankkártyámról?
2011. dec. 20. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Az appstore nem mindig a vásárlás után vonja le a pénzt ezért lehet , h 1 régebben vásárolt játékot (amiért még nem vett le pénzt azt is beleszámolta) , igazából az email címedre kapsz 1 levelet , hogy pontosan mit vont le a bankszámládról és , hogy mennyiért , ha meg tényleg csak 300 forintot kellet volna levonnia akkor írhatsz 1 levelet a support nak
2011. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amikor rányomtam a vásárlásra akkor egyszerre levota, ez volt 2 napja most 2 perse kaptam egy sms-t 242 ftos levonásról! Még pusszba a 600hoz! Nevetséges! Mit tegyek kit lehet ilyen problémával felhívni?
2011. dec. 20. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:
találtam 1 számot az apple store - nál : 06 80 983 824 szerintem ezt
2011. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt a számot felhívtam de nem tudtak segíteni! Azért nagyon szépen köszönöm!
2011. dec. 21. 22:36
 5/6 anonim válasza:
Hogy sikerült megoldani végül? Ugyanígy jártam ma egy alkalmazással.
2014. jan. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az első letöltött fizetős alkalmazásod volt ugye?

Mert elsőre mindenkinek annyit von le...

Elégnevetségesnek tartom na de mindegy

2014. jan. 7. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!