Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Minim van és...

Samsung Galaxy Minim van és problémáim vannak vele. Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Először az a probléma jelentkezett, hogy le akartam tölteni egy alkalmazást, és azt írta ki,hogy a teleptés nem sikerült az USB háttértáron vagy az SD kártyán. Töröltem néhány elemet, de így sem sikerült. Most már frissíteni se tudok, és letölteni sem.


Aztán kiírta, hogy Kevés a hely. A telefon belső tára majdnem megtelt, töröljön néhány elemet. Töröltem, és továbbra is ezt írja ki folyamatosan.


Majd kaptam egy SMS-t amit elutasított, és azt írta ki, hogy töröljek az SMS-ekből. Kitöröltem mindet, újraküldte de így is ugyanazt a szöveget írta ki.


Szerintetek mit lehetne csinálni vele? Vigyem szerelőhöz?


2011. dec. 20. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyári visszaállítás. Ha utána maradnak ezek a problémák akkor szerviz.
2011. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.. :)
2012. jan. 2. 15:40
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ugyanez... már legszívesebben kidobnám az ablakon..
2013. ápr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!