Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vásároltam egy Samsung Galaxy...

TheBoSS7 kérdése:

Vásároltam egy Samsung Galaxy Mini-t és jó játékokat szeretnék rá letölteni Tudnátok ajánlani párat? Thank you

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Memj fel a mobile9-re és ott felül jelöld ki a te telefonod nevét, majd menj rá oldalt a softwares fülre. Az összes játékot kihozza, ami eddig megjelent a telefonodra. Én is ezt használom és pár százat már töltöttem is le:)
2011. dec. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a gyors választ:)
2011. dec. 20. 12:24
 3/8 A kérdező kommentje:
Pontos oldalcímet adj légyszíves:D
2011. dec. 20. 12:25
 4/8 anonim ***** válasza:

*****


Csak regisztrálni kell rá és kész. Ha ez megvan, ott lesz fölül, hogy add device, belyön egy kereső, beírod a telefonod nevét, oldalt ott lesz utána, hogy softwares és behozza a játékokat.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi
2011. dec. 20. 14:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem regisztrálás nélkül is megy
2011. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már android akkor lehetne használni a saját alkalmazásboltját a Marketet. Ott is szét nézhetsz. Van rajta egy csomó minden.
2011. dec. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye...tudom hogy kell leszedni...keresgélni nincs kedvem ezért kértem játék címeket...
2011. dec. 20. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!