Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SÜRGŐS! SonyEricsson vivaz...

Nagy_Péter kérdése:

SÜRGŐS! SonyEricsson vivaz pro telefont szeretnék vásárolni karácsonyra! Ha valaki tud olyan üzletet ahol jelenleg is van készleten, vagy akárhonnan egy új független fekete színűt, az kérem írjon?!

Figyelt kérdés

Sajnos sehol sem találtam pedig rengeteg üzletet felhívtam de sajnos jelenleg nincs a nagykerekben.

A webshopokat is szinte végig néztem de ahol lett volna ott is kiderült, hogy jelenleg ők sem tudnak rendelni.


2011. dec. 20. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mai telefon.Szerintem újonnan nem fogsz kapni!De ha kapnál is újat valahol olyan áron már tudsz venni erősebb telefont is.

Vatera.hu-n láttam 35.000-ért 10 hónap garanciával.De kérdés,hogy hova kell vinni ha gond van vele.

2011. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Én is néztem vaterát de karácsonyi ajándék lesz és újat szeretnék mindenképp. Tudom, hogy vannak jobbak is de sajnos ez a karácsonyi kívánság :)
2011. dec. 20. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!