Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak olyan emberek, akik...

Vannak olyan emberek, akik nem használják a mobiljukat?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez gáz?

Én azért nem használom,mert nem vagyok valami közvetlen típusú ember és nincsenek barátaim se.

Meg nem ilyen érintőképernyős mobilom van,hanem elég régi, és már senki nem használ ilyen telefont.

A kártyámon meg rengeteg pénz van és folyamatosan tölteni kell,ami úgysem fog soha lefogyni.

Tudom,elég magamnak való ember vagyok,de nem tudok rajt változtatni.

Már úgy érzem,hogy csak én vagyok itt az egyetlen ember,aki nem használja a mobilját.


2011. dec. 21. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el neten játszani, és hidd el, hogy el fog tűnni róla a pénz. Ha így állsz hozzá, hogy nem tudsz rajta változtatni, akkor valószínű, hogy nem is akarsz. Amúgy meg vegyél 1 új telefont, s azt tuti fogod használni, mivel 1 olyan telefont, amivel hívni, meg sms-ezni lehet, nem valami sok. Amúgy miért kell tölteni a pénzt a kártyára? Úgy értem, hogy miért pont oda töltöd, s költöd a pénzed?
2011. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már próbáltam a rajta netezni,de ezen a telefonon nem lehet.

Ha érdekel ilyen mobilom van:Alcatel OT 565

Szóval már ilyet senki sem használ.

Amúgy meg azért kell mindig tölteni,mert különben megszüntetnék a számot.Új telefont meg nem akarok venni,mert ha ezt nem használom pl:hívásra,sms-re,akkor azt érintőképernyős telefont se fogom.(max.netezésre)

Ha lennének barátaim,akkor biztos,hogy hamar lefogyna róla a pénz.

2011. dec. 21. 17:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Bár én elég sokat használom zenehallgatásra, netezésre, játékra. Telefonálni nem sokat szoktam, inkább sms-ezni szeretek.
2011. dec. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!