Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 2.3 op rendszer fut a...

Android 2.3 op rendszer fut a ZTE Skatemen. Hogy lehet a futó alkalmazásokat karban tartani?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam már a Task killert, de amint kilőttem mindent 1 perc múlva már újra futott pl. Facebook, winamp stb., mikor el sem indítottam. Egyébként is úgy hallottam, hogy a task killek nem jobbak, mert miután kilő mindent az oprendszer újra indít egy rakat alkalmazást, ami szintén csak szívja az akksit. Légyszi segítsetek mi a legjobb megoldás, mert az akkumulátor csak 1 napot bír ki, 3 napnak jobban örülnék :)
2011. dec. 21. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:

A task killert felejtsd el. Néha játékok előtt használhatod a gyári feladatkezelőt, de ritkán van rá szükség.

Ha valamire nincs szükséged, töröld le. Akkor biztos nem fog futni (a Facebook mindig futni fog, amíg fent van, a Winamp nekem nem fut, lehet, hogy neked van kint widget).

2011. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az akkuidőtartamot a fényerő levételével, wifi/mobilnet kikapcsolásával növelheted. A futó alkalmazásoknak nincs sok közük hozzá (mindenesetre kevesebb, mint a többinek). Már Skate-re is vannak főzött romok, próbálgasd őket, ha az üresjárati frekvenciát leveszed 120 MHz köré, kétszer addig fogja bírni a telefon.
2011. dec. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
"ha az üresjárati frekvenciát leveszed 120 MHz köré, kétszer addig fogja bírni a telefon." ezt hol kell?
2011. dec. 21. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak főzött rommal lehet.
2011. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most van először androidom, szóval mi az a főzött ROM? :D

Hol lehet letölteni hozzá vlaókat? :D

2011. dec. 21. 20:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, már van rá Cyanogen is:

[link]


Bár amíg nincs hozzá szűz gyári zip, addig én nem nyúlnék hozzá.


(Segédlet: [link]

2011. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!