Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy okostelefon mivel jobb...

Egy okostelefon mivel jobb mint egy rendes teló?

Figyelt kérdés
Jó tudom van rajta wifi,meg operációs rendszer!!! De tényleg ezen kívűl mért jobb ha van rajta android,vagy op. rendszer mi az értelme és tényleg miért jobb?
2011. dec. 21. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
annyival jobb hogy a sima lassúbb és csak java játékok/app-ek vannak rá és a java játéka egyik sem normál 3D-s am ilyen troll kérdés én még nem láttam.
2011. dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:DDD köszi!! Még aki tud más okat az még írhat!!!! Sőt írjon is :D
2011. dec. 21. 22:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A butatelefonon is van operációs rendszer, anélkül nem működne ;)

Egy mai okostelefon, olyan, mint egy pici laptop, ami telefonálni is tud. Így ésszerű.

2011. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Az okostelefon attól okostelefon, hogy telepíthetők rá natív alkalmazások. A nem okostelefonok (featurephone-ok) nem rendelkeznek külsőleg készített alkalmazást futtatható operációs rendszerrel.
2011. dec. 22. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
15%
Mert egy okostelefon nem olyan hülye mint te
2011. dec. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a net miatt. Ha nem vagy mindig számítógép mellett, de gyakran szeretnél megnézni egy-két dolgot a hálón. Egyébként meg rohadt nagy üzlet. Egész a mai számítógépekig lehet fejleszteni, állandóan újabb dolgokkal előállni és rávenni az embereket, hogy évente újat vegyenek.
2011. dec. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt már hányszor beszéltük mi is! De engem nem vesznek rá egyszer veszek egy telót és nem fogom lecserélni egy hamar!
2011. dec. 22. 10:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy telefon legyen telefon; max 100g, elférjen egy tenyérben, ingzsebben (100*50*12) , 3-3.5” és normál képet csináljon. Nálam a PIM lényegesebb, mint a böngészés, közösségi portálos baromságok, játék, filmnézés. Hosszabb távon használni ezeket ilyen kis méretben szerintem katasztrófa. Nyilván nem árt, ha tudja, de nekem nem ez a lényeg. (előző)
2011. dec. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy samsung galaxy s2 is elfér egy ing zsebében! :) Amúgy amire gondoltál az a tablet, ami nagy azkkal nem is lehet telefonálni, de van olyan is amivel lehet.
2011. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Baromság, hogy a net miatt. Anya mesélte, hogy 1995-ben egy NOKIA modellről intézett számlát. WAP-on.
2011. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!