Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus 2x-en hogy lehet...

LG Optimus 2x-en hogy lehet külső vagy belső sd-n mappát létrehozni?

Figyelt kérdés
Szeretnék saját sms hangot és valahol azt olvastam hogy így lehet--> ("sms hang: media/audio/notifications/ és ide jöhetnek a hangok") de nem tudom hogy eleve mappát hogy kell csinálni, azt nem írják sehol, leírná valaki részletesen?
2011. dec. 22. 00:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Telefonon egy fájlkezelővel, vagy összekötöd a géppel és akkor a géppel hozol létre egy mappát a memóriakártyára.


Vagy ha nem akarsz ezzel a mappalétrehozós módszerrel vacakolni akkor ott a Tone Picker nevű alkalmazás amivel szintén tudsz másik hangot beállítani a gyáriakon kívül.

2011. dec. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy ha nincs adatkábeled, kiveszed a memóriakártyát és kártyaolvasóval számítógépen hozol létre mappákat, bár ez kb ua a módszer amit előttem leírtak. (Csak azért írtam ha nem látja a géped a telefont, vagy nincs adatkábeled)
2011. dec. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!