Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry-m lesz, átrakhatom...

Blackberry-m lesz, átrakhatom a játékokat rá a régi telómról?

Figyelt kérdés
Most Sony Ericssonom van de Karácsonyra kapok Blackberryt. Nemrég kezdtem el egy nagyon jó, pont nekem való játékot de még nagyon az elején vagyok. JAR fájltípusú (vagy mi). Ha ezt a JAR fájlt gépről ráteszem a Blackberryre, el fog ott is indulni? A Sony Ericssonon tökéletesen ment.
2011. dec. 22. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézz utána hogy a blackberrynek milyen a futtatható állománya (mint pl windowsnak: .exe, mac-nek .dmg, androidnak .apk, iOS-nek .ipa stb...) és ha .jar, akkor tudod játszani őket
2011. dec. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Macs1209 ***** válasza:
Sehogy. BB nem támogatja JAVA-t. Esetleg ha széttúrod webet, lehet van rá emulátor, de alapból nem tudja.
2011. dec. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet rá rakni java játékokat, bár nekm volt egy blackberrym, és amiket arra próbáltam rárakni azok nem müködtek. De úgy emlékszem volt valami saját formátum amik mentek rajta.
2011. dec. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem a Jar nem fog elindulni.

Arra készülj, hogy tudd használni a telefont a mobil szolgáltatás mellé elő kell fizetned mobilnetre és BIS/BES-re.

2011. dec. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem hiszem el :SSS De sz*r... :@ :((( Hát köszi a válaszokat..
2011. dec. 22. 13:36
 6/7 anonim válasza:

ahhoz hogy a telefont használni tud nem kell előfizetni a BIS-re, az csak az emailklienshez kell.

Valahol olvastam, hogy a jar játékokat úgy lehet működésre bírni hogy a memóriakártyára másolod és onnan nyitod meg a telefonon. Nem biztos de egy próbát megér.

2011. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


A BIS előfizetés nem csak az e-mailhez fog kelleni, hanem a BBM-hez és a többi speciális BB funkcióhoz is.

2011. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!