Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mostani telóknál is ki kell...

A mostani telóknál is ki kell "sütni" az aksit?

Figyelt kérdés

sokan mondják hogy az új telóknál 16 óra töltés kell és akkor tovább bírja az aksi. ez csak legenda vagy tényleg így van? én egyszer csináltam ezt még évekkel ezelőtt, mikor még 3310esem volt :D de semmivel nem bírta tovább mint amelyiket csak addig töltöttem amíg feltöltött teljesen.

galaxy minit vettem, és a használati utasításban nincs benne hogy túl kéne tölteni...


2011. dec. 22. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Millió meg billió ilyen kérdés volt már....

NEM NEM NEM NEM és NEM kell már tovább tölteni ha már feltöltött....

Ezt a formázást még annó 10 éve a Ni-Mh és Ni-Cd akkumulátoros telefonoknál kellett még de még az ostoba szolgáltatóknál is ezzel a baromsággal tömik az emberek fejét...

Szóval nem nincsen rá szükség csak mikor megvetted és elkezd lemerülni és kéri a töltőt akkor bedugod és feltöltöd utána leveszed és kész........

2011. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy naponta megkérdezik vagy 5x még nem fog változni a helyzet. Felül van a kereső, csak úgy kiszúrja az ember szemét. Megkereshetted volna.

Már egy jópár éve fölösleges 16 órát tölteni. Régen valóban 3x16 órát kellett tölteni és teljesen lemeríteni a telefont, de ma már nem kell.

2011. dec. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De am elárulom h. hiába hagyod a töltőn 2 napig akkorsem fog már tovább tölteni miután feltöltött utána már nem tölti nem csinál vele semmit.....
2011. dec. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem használtam a keresőt, kövezzetek meg :D

Köszönöm a válaszokat :)

2011. dec. 22. 12:24
 5/5 anonim ***** válasza:

"galaxy minit vettem, és a használati utasításban nincs benne hogy túl kéne tölteni..."


Azért mert nem kell.

2011. dec. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!