Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Iphone 4 8gb vagy...

Anthony006222 kérdése:

Szerintetek Iphone 4 8gb vagy Sony Ericsson Xperia Arc s kérjek? És ha Iphone 4 elég a 8b vagy inkább 16gb csak az kicsivel drágább az a baj.

Figyelt kérdés
Zene,játék,net ilyenekre kell.
2011. dec. 22. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mind2 csúcs kategória. Én az Arc s-t venném. Iphone-ból csak a 4S-t.
2011. dec. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 4 is elég lenne, de mivel szeretem babrálni a telefont, ezért Sony és ezt is fogok januárban venni.
2011. dec. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a 4 jobb , de a 16 gigásat vedd , a 8 semmire sem elég. Játékra nincs jobb teló(persze a 4s de iphone iphone szal ugyanazok a játékok), netezni élmény , semmi sem akad .
2011. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Miért ne lenne elég a 8 GB??? Nekem is 8as van, még így is van 2-3 giga szabad helyem, pedig van fenn 10 játék tuti. Meg pár zene. Ha meg megunom őket, úgyis törlöm, jöhetnek az újak.
2011. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!