Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek van sony ericsson...

Akinek van sony ericsson xperia arc telefonja, mondana véleményt?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ilyen telefont és kiváncsi vagyok kinek milyen tapasztalatai vannak róla
2011. dec. 21. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Pozitív:

Erős processzor.

Jó a gyári ROM ja.

A Timespace nagyon tetszik benne.

Frissíthető lesz 4.0 ra.

Gyönyörű képeket (8.1 megapixel( illetve videókat (HD) készít.


Negatív:

Anyaghasználata. (Újrahasznosított)

2011. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nagyon megbántam, hogy hagytam magam rábeszélni. Ráadásul még gondok is vannak vele. Ha egy cseppet határozottabban leteszem valahova, akkor újraindul. Gondolom kontakthiba lehet. Elküldtük a szervízbe, ugyanazt a hibát produkálta kb 2 hétre rá.

Elég nagy készülék, ifjú hölgyek kezébe kifejezetten nem ajánlom. Amúgy szép maga a készülék, okos és a képek is elég jók amiket csinálunk vele, de ha megint választanom kéne, akkor maradnék a saját bevált márkánál.

2011. dec. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!