Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE Xperia Mini vagy ZTE Skate?

SE Xperia Mini vagy ZTE Skate?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 21:02
 1/7 gaxal ***** válasza:
ZTE
2011. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jah és indokkal is ha lehet. Skate nagy kijelző, mini best buynak mondják erős hardverrel
2011. dec. 22. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem se mini jobban megéri elmondom én miért venném lehet ez másnak nem szempontz de én emiatt venném azt..

-erősebb sőt sokkal erősebb hardver nem akadnak rajta az új 3d játékok(skate-n igen)

jobb kamera van 720p videofelvétel

-mobile bravia engine kijelző nagyobb betekintési szög napfényben is olvasható

szóval nincs olyan amiben ne lenne ezerszer jobb a mini kivéve kijelző döntsd el h. a nagyobb de kevésbé jó minőségő vagy kisebb de szebb kijelző tetszik jobban....

2011. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja és biztos h. lesz rá android 4.0...
2011. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek halascsávóval. Amúgy a Skate csak a kijelzö nagyságával tud "dicsekedni!".
2011. dec. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gaxal ***** válasza:
nekem zte amigo apumnak zte blade és mind a 2 tök jó
2011. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam h. rosszak de amiket írtam azokat egyik sem tudja...ezért kicsit utánanézhettél volna ennek nem csak odavágni kapásból h. zte csak mert neked az van...
2011. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!