Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit értenek "nem kihasználás"...

Mit értenek "nem kihasználás" alatt? (Android)

Figyelt kérdés
Nagyon sokan mondják, hogy minek neki okostelefon, ha úgy sem tudja kihasználni? Mit csinál az az okostelefonján, aki úgymond kihasználja?
2011. dec. 21. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki kihasználja az androidot az nem csak facebookozik, e-mailezik, fényképezik és telefonál, hanem kihasználja azt, hogy nyílt forráskódu tehát lehet változtatni egy kis programozás ismeretében.
2011. dec. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kb amit az előző mondott.


Viszont ezt az emberek 90%-a csak úgy mondja, mert tudja, hogy ez egy előny, de kihasználni ő sem tudja.

2011. dec. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 blex ***** válasza:

a kihasználás szerintem továbbra is azt jelenti, hogy az illető ismeri a telefon/rendszer összes funkcióját és használja is őket. miért a nem létező funkciók hozzáadása lenne a kihasználás?

egyébként meg aki nem tud kihasználni valamit, annak nyilván fölösleges azt megvennie, amikor vehetne valami olcsóbbat és jobban nekivalót is. tehát aki nem tud programozni, az inkább ne is vegyen se androidot, se semmilyen más okostelefont, mert nem neki való. tehát az okostelefonhasználók 80-90%-a hülye beképzelt sznob.

érdekes...

2011. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Eddig blex válasza tetszett a legjobban. Én is egyetértek abban, hogy aki nem tud programozni, az is ki tud használni egy okostelefont.

Ja igen eszembejutott még valami: Aki munkára használja a telefonját (cikkírás, publikálás stb.)és másra nem az jobban kihasználja mint az aki szórakozásra használja? (játékok, filmnézés, facebook-ozás stb.)

2011. dec. 21. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért az nem tudja kihasználni aki pl nem tudja mi az a torrent meg apk fájl meg csak felmegy marketbe és letölti az angry bird-öt meg a macskaagyonverős marhaságokat és örül a csillivilli telcsijének szerintem ez nem használja ki.
2011. dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erdekes hogy ezt a 'nem tudod kihasznalni' dumat altalaban azok lovik el akik irigyek a masikra hogy annak iPhone 5, Galaxy S3, Note 2, One X, Xperia S, Xperia T, Optimus 4X HD, Lumia 920, HTC 8X, stb. kategoriaju telefonja van, neki meg csak valami olcsobb... Ennyi erovel minek nekem BMW, ha azt sem hasznalom ki (ugye van sebessegkorlatozas), eleg lenne nekem a Trabant is, nem? (Egyebkent semmi bajom a Trabival, nagyapamnak is olyan van, megvan annak is a hangulata, csak peldat hoztam fel.)
2012. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!