Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus black P970 Média...

LG Optimus black P970 Média Mánia S csomagban hogyan van ez?

Figyelt kérdés

T-mobilos!


-MédiaMánia S 4990Ft havi díj!

-Törlesztések: 9 hó X 4450Ft


Most akkor haviba mennyit kell nekem fizetni? Mert én ezen nem igazodok most ki..! Oo


2011. dec. 22. 23:07
 1/2 anonim válasza:

Ügye, ha MédiaMánia S díjcsomagban veszed 2 évre a telefont, akkor 44 991 Ft. Mikor 2 éves hűségnyilatkozatot kötsz, van egy olyan lehetőséged, hogy részletekben fizesd ki a telefont. Itt a kezdőrészlet 4941 Ft (ennyit fizetsz be, amikor elhozod a készüléket) és kilenc hónapon át törleszted, ami havi 4450 Ft. (Ha ezt megszorzod kilenccel és hozzáadod a kezdőrészletet, ki is jön. ->> 9*4450=40050+4941=44991)

Na így már le van tudva a telefon. De ehhez jön még, hogy 2 évig fizeted a díjcsomagot, ami 4990 Ft.

Szóval az a lényege, hogy 4941 Ft-ért elhozod a telót. Majd fizeted kilenc hónapig a részletét plusz a díjcsomagot. Majd amikor lejárt a részlet (a kilenc hónap) már csak a díjcsomagot fizeted, amíg le nem jár.

Remélem érted. :)

2011. dec. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen most már értem :) kössz
2011. dec. 24. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!